קורס למדריכות לידה בשיטת ההיפנובירת'ינג – למי שרוצה לתת מעצמה הרבה יותר

כשיטה מבוססת מחקר וחדשנית המייעלת באופן משמעותי את הליך הלידה ומנטרלת במידה רבה את הכאב ואת הסבל הכרוכים בתהליך, שיטת ההיפנובירת'ינג תופסת תאוצה רבה בעולם המערבי וגם בישראל. אם יש לך זיקה לתחום המיילדותי ואם חשוב לך לתת מעצמך את הטוב ביותר – את מוזמנת!

מהו היפנובירת'ינג?

שיטת ההיפנובירת'ינג מבוססת על ממצאי מחקרים שבדקו לעומק את סוגיית הכאב הנלווית ללידה והגיעו למסקנה כי חלק מרכזי בכאב אינו נעוץ בגורמים פיזיולוגיים, כי אם במתח הנפשי ובלחץ שחווה היולדת, אשר מובילים להפרשת אדרנלין המעצים את הכאב ואת הסבל הכרוכים בתהליך. על בסיס מסקנות המחקרים, נבנתה השיטה הפועלת במספר מישורים להשגת הרפיה ונינוחות לקראת הלידה ובמהלכה, ובכך, נחווית הלידה מתוך מינימום כאב ובאופן חיובי, לרוב, ללא צורך במשככי כאבים. הקורס מתאים לאנשים מתחום המיילדות והגניקולוגיה המעוניינים להעשיר את הידע המקצועי ואת הכלים שברשותם כמו גם לנשים מכל רקע השואפות להגשים את עצמן באמצעות הגשת סיוע מעמיק ואפקטיבי לכל יולדת באשר היא.

מה כולל הקורס?

קורס הכנה ללידה בשיטת היפנובירת'ינג כולל מספר חלקים שונים. החלק הראשון מועבר כקורס הכנה ללידה אונליין וכולל את הבסיס המיילדותי הנדרש לצורך הדרכת היפנובירת'ינג. מיילדות וגניקולוגים פטורים מהלימודים בפרק זה, אם כי ביכולתם לצפות בו תמורת עלות סמלית. החלק המרכזי של הקורס מתמקד בסקירת פעילות המוח וביכולתו המופלאה להשפיע על תהליכים שונים ומגוונים בגוף. במסגרת השיעורים מועבר מידע מקצועי רחב ומקיף העוסק בהבדלים שבין לידה רפואית ללידה טבעית, בטכניקות הרפיה שונות ובהשגת השפעתן המקסימלית על האישה היולדת, בשיטות זירוז מגוונות, בדרכים לנטרול הפחד הטבעי ולהעמקת ביטחונה האישי של היולדת לקראת הלידה, בהבנת השיטה לעומקה הן מן הפן הלוגי והן מן הפן הפרקטי, בבחינת השפעת המחשבה על הגוף ובמכלול הדרכים להשגת הלידה האופטימלית עבור כל יולדת ויולדת. כמו כן, הקורס עוסק ביישום השיטה בלידת בית חולים ובלידת בית כאחד. פן ייחודי נוסף המועבר בקורס הוא הפן השיווקי במהלכו לומדות המדריכות כיצד לפתוח עסק כמדריכת היפנובירת'ינג וכיצד לשווק את עצמן באופן הנכון והאפקטיבי ביותר.

בסיום הקורס יש להגיש מטלה מסכמת המעניקה ללומדת את ההזדמנות להעמיק את ידיעותיה בחומרי הקורס. לאחר הגשת המטלה המסכמת, זכאית המסיימת לדיפלומה מטעם איגוד ההיפנובירת'ינג שבלונדון.

דלת לעתיד מקצועי

קורס מדריכות לידה בשיטת היפנובירת'ינג מוכר על ידי RCM- Royal College of Midwifes. הכרה יוקרתית זו מהווה מדד לרמת ההכשרה הגבוהה בקורס, אשר מקבילה לרמה אקדמאית. לאחר ההסמכה, שמה של המדריכה המסיימת מופיע ברשימת מדריכות ההיפנובירת'ינג, ובכך נפתחת עבורה דלת לעתיד מקצועי עשיר שיש בו הגשמה עצמית, נתינה אין סופית וסיפוק מדהים שהופך את העבודה מעוד עבודה סטנדרטית, לשליחות בעלת משמעות.

לפרטים נוספים ולקריאה מעמיקה יותר בנושא כנסו לאתר לידה רכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *