איטום גג בקריות

מדוע יש צורך באיטום גגות?

במרבית האזורים הארץ ישנם ימי גשם רבים במהלך השנה. החומרים מהם עשויים גגות ותקרות הינם בטון ובלוקים אשר אינם אטומים למים כלל וכלל. בזמן גשם, במידה וגג המבנה איננו אטום, המים עלולים לחדור דרך סדקים זעירים אל חלקו הפנימי של המבנה ולגרום לנזק לקירות, לטיח ולצבע ואף למערכות החשמל הממוקמות בקירות ובתקרה. איטום מקצועי של גג המבנה חשוב ביותר על מנת למנוע נזקים חמורים והוצאות גבוהות בעתיד.

איטום גג בקריות

איטום גגות נסיב חלבי מתמחים באיטום גגות בקריות ובכל הארץ עם ניסיון מטורף ועובדים מנוסים ומקצועיים בלבד!

איטום גגות באזור הקריות

  • איטום ביריעות ביטומניות: שיטה זו נהוגה במבנים רבים ברחבי הארץ. כאשר האיטום מבוצע כראוי, יריעות ביטומניות יעניקו הגנה ארוכת שנים לגג המבנה וימנעו כל חדירה של מים אל חלקו הפנימי. יישום יריעות ביטומניות הינו תהליך הדורש מקצועיות וסבלנות ועל כן חשוב שיבוצע על ידי אדם מנוסה אשר לו הכלים והידע הנדרש למטרה זו.
  • איטום גגות ארעיים: חיבור של גגון או גג ארעי לקיר חיצוני של מבנה דורש איטום של אזור החיבור באמצעות יריעות PVC או פוליאוריטן מוקצף בכדי למנוע חדירת מים. חשוב לבצע איטום מקצועי ויסודי על מנת למנוע באופן מוחלט חדירה של מים בנקודת החיבור בין הגגון לקיר המבנה.
  • איטום בהזרקה: ניתן לאטום סדקים או חורים בקירות חיצוניים באמצעות חומר המוזרק אל תוך הסדק ומונע חדירת מים. בדרך זו, ניתן למנוע את המשך הנזק ולמנוע הידרדרות המצב. הזנחה של בעיית רטיבות תגרום, בכל המקרים, להחמרה של הבעיה ולהוצאות גדולות בהמשך.

ביצוע איטום גג בקריות ובאזור הצפון

במידה ואתם מעוניינים לבנות בית חדש או לשפץ בית קיים, אתם זקוקים למומחים בתחום האיטום בכדי לישון בראש שקט. כדאי לחפש חברה בעלת מוניטין המתמחה בתחום איטום גגות בקריות, בצפון ובכל הארץ  שכן היכרות עם אופי הבנייה באזור מסוים מבטיחה כי האיטום יתבצע על הצד הטוב ביותר. בנוסף, זמינות גבוהה של חברת האיטום למקרים של תקלות מכל סוג חשובה במיוחד כאשר מדובר בנושא זה. יש לבצע סקר שוק מקיף על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה וכי אתם מקבלים תמורה ראויה לכספכם.