הובלה קטנה בחיפה

למה עדיפה הובלה קטנה מעצמאית?

הובלה עצמאית יכולה להישמע לכם כמו עניין די פשוט לביצוע בעיקר כאשר מדובר בשולחן, מקרר קטן ואולי איזו כורסה. אין ספק שיש מוצרים או רהיטים שאפשר להוביל לבד וגם כדאי לעשות זאת, בעיקר אם יש לכם את הכוח הפיזי ורכב מתאים, אך חשוב לזכור שאם מדובר ברהיט מסובך להובלה אל תיקחו את הסיכון הזה סתם כך. הובלה קטנה ברוב המקרים תהיה עדיפה בהרבה על הובלה עצמאית כיוון שאין סיכוי שתפגעו בציוד, בעיקר כאשר אם מדובר על רהיטים יחסית שבירים כמו כאלו שמשולבת בהם זכוכית, עץ עדין ויוקרתי וכן הלאה. למשל, מקרר, פריטי נגינה כמו פסנתר או צ'לו, ויטרינה וכולה.

הובלות בחיפה גוניור הובלות

כיצד מתבצעת הובלה קטנה בחיפה?

הובלה קטנה בחיפה יכולה להתבצע בכמה דרכים כאשר הכול תלוי בסוג הרהיט. אם מדובר ברהיט יחסית גדול ואפשר לפרק אותו, אז צוות ההובלה יפרק אותו לגורמים הכי קטנים שיש, יארוז אותו ואז יוביל אותו ידנית. אם מדובר רהיט כבד מאוד גם אחרי שהוא פורק לחלקים, או שמדובר ברהיט שאי אפשר לפרק והוא גדול מאוד, אפשר להשתמש בשירותי מנוף. למשל, אפשר לקחת את הפסנתר כדוגמה הכי טובה למוצר גדול וכבד, שאי אפשר לנענע אותו או להטות אותו יותר מידי ובטח לא לפרק אותו. מוצר כזה יכול להיות מובל על ידי מנוף וכך ההובלה תהיה הרבה יותר פשוטה וגם בטוחה.

למה דווקא בחיפה נפוצה הובלה זו?

הובלה קטנה בחיפה היא דבר נפוץ מאוד בעיקר בגלל שיש הרבה סטודנטים בעיר. יש בחיפה מספר רב של מכללות ושתי אוניברסיטאות, אוניברסיטת חיפה והטכניון, וזאת יחד עם צעירים רבים בעיקר מאזור הצפון שהגיעו לעיר הגדולה כדי לחפש עבודה. כמות הצעירים והסטודנטים, יחד עם הזוגות הצעירים והדיירים שמגיעים לשכור דירה לכמה שנים, צריכים להוביל רהיטים ספורים כי לרוב הדירות השכורות יהיו כבר עם רהיטים, כמו למשל דירות סטודנטים או דירות 2-3 חדרים. במצב כזה הובלה קטנה נכנסת לתמונה כאשר אין באמת צורך להזמין משאית שלמה, וגם המחיר יהיה בהתאם.

האם יש שימוש במנוף בהובלה קטנה?

כמו שכבר ציינו לעיל, יכול להיות שימוש במנוף בהובלה קטנה בחיפה כאשר בעיקר בחיפה השימוש בו נפוץ יותר. אפשר לראות את העיר חיפה מרחוק ולהבין מיד מדוע שירותי מנוף חשובים מאוד גם בהובלות קטנות בה ממש כמו בהובלות דירה גדולות יותר. חיפה נמצאת על הר הכרמל ולכן לעתים קשה מאוד להגיע למפתן הבית אפילו כאשר מדובר על קומת הכניסה. יחד עם זאת, חיפה היא עיר מפותחת מאוד ויש בה בנייני גבוהים מאוד שאי אפשר להעלות את הרהיטים לקומות הגבוהות בהם. מצד זה, יחד עם סמטאות צרות מאוד, יוצר מצב בו ללא שירותי הובלת מנוף אי אפשר לבצע הובלה.

מה חשוב לבדוק לפני הובלה קטנה בחיפה?

לפני שאתם בוחרים חברה שמספקת לכם הובלה קטנה בחיפה אתם חייבים לבדוק כמה דברים. הדבר הראשון שיש לבדוק הוא המחיר הכללי יחד עם השירותים שכלולים בו. כאשר אתם בוחרים שירותי הובלות קטנות חשוב לבדוק שיש גם שירותי פירוק והרכבה, שירותי אריזה ושירותי מנוף אפשריים, וכמובן האם הם כלולים במחיר. אם אתם צריכים להוסיף כסף, בצעו את סקר השוק אחרי ההוספה הזו. כמו כן, חשוב לבדוק האם ההובלה זמינה בתאריכים שנוחים לכם והאם הפריט שלכם יובל לבדו או שיצטרך להובלה קיימת, דבר שיכול לגרום לטעויות רבות כמו איבוד הפריט או גרימת נזק.