הובלות קטנות בחיפה

חיפה היא עיר שיש בה סטודנטים וצעירים רבים, וגם הם צריכים להעביר כמה רהיטים מידי פעם. כיצד הם מעבירים רהיטים אם מדובר רק בשניים או שלושה רהיטים? האם הם סובלים מתעריף גבוה מאוד? זה הזמן שתכירו את ההובלות הקטנות.

מהי הובלה קטנה בחיפה?

יכול להיות שמעט תתבלבלו מהביטוי הובלות קטנות בחיפה, כי הרי אם יש הובלות קטנות חייבות להיות הובלות גדולות. הביטוי הובלות קטנות מסמל שההובלה מתבקשת עבור מספר קטן של פריטים, כאשר הגבול בין הובלה גדולה לבין הובלה קטנה הוא גבול שאינו רשמי. יכול להיות שעד עשרה פריטים אצל חברה אחת יזכו לתעריף של הובלות קטנות ויכול להיות שאצל חברה אחרת החישוב מתבצע לפי הגודל. בכל מקרה ככל שיהיו לכם יותר פריטים המחיר יהיה יקר יותר אך משתלם יותר, וזה כלל די קבוע אצל חברות הובלות ממש כמו בתחומים אחרים. הובלה כזו בדרך כלל מתבצעת עם טנדר.

הובלות קטנות בחיפה

מדוע קוראים להן הובלות סטודנטים?

הובלות קטנות בחיפה ובכל אזורי הארץ נקראות לעתים גם הובלות סטודנטים. לא צריך להיות גאונים גדולים כדי להבין את הקשר בין הובלות קטנות לסטודנטים כאשר לרוב הסטודנטים גרים בדירות שכורות שמרוהטות בצורה חלקית וכך למעשה הם צריכים להעביר מהבית הקודם שלהם מספר קטן של פריטים, לעתים אפילו פריט בודד. המונח הובלות סטודנטים נפוץ מאוד בשימוש היום יומי של חברות הובלות או של סטודנטים בעצמם, ויש שיאמרו כי יש בכך עניין מיתוגי לצרכי שיווק. בכל מקרה הובלות אלו לא קיבלו את השם סתם והן באמת שימושיות בעיקר במגזר זה, ובעיקר בעיר חיפה.

איזו אוכלוסייה משתמשת בהובלות אלו?

בנוסף לאוכלוסיית הסטודנטים שמשתמשת בהובלות קטנות בחיפה, ממש כמו בבאר שבע, תל אביב ומקומות אחרים בארץ בהם יש ריכוזי סטודנטים, יש עוד קהלי לקוחות שזקוקים לשירות הזה. למשל, זוגות צעירים שגרים בדרך כלל בדירות שכורות בגלל מחירי הדיוק שזינקו באסון האחרון, צריכים להעביר מספר קטן של רהיטים ממקום למקום ואין להם צורך במשאית שלמה. במצב כזה הובלות קטנות בחיפה יהיו הפתרון הכי טוב שיש, כאשר בנוסף לזוגות צעירים כל לקוח באשר הוא יכול לבקש אותם וליהנות משירות אישי עם תעריף נוח.

כמה עולות הובלות קטנות?

אם כבר הזכרנו את עניין התעריף צריך להרחיב עליו להתחיל לציין מספרים. בסופו של דבר כולם שוקלים האם להיעזר בשירותי הובלות קטנות בחיפה או לבצע הובלה עצמאית בעיקר בגלל העניין הכספי. הובלות קטנות בחיפה יכולות לעלות בין 100 שקלים בודדים ועד 400 שקלים בממוצע, כאשר המחיר מושפע בעיקר משני פרמטרים: המרחק שיש לעבור למען הובלת הפריט והגודל הכללי שלו. הגודל הכללי הוא למעשה שילוב של המשקל שלו ביחד עם הנפח שלו. בדרך כלל המחירים יהיו נמוכים יותר אם תהיו גמישים בתאריך ההובלה כיוון שחברות ההובלות יאחדו כמה הובלות קטנות ביחד.

מתי הובלות אלו יהיו שימושיות?

הובלות קטנות בחיפה יכולות להיות שימושיות במגוון רחב של סיטואציות. בחודשים אוגוסט עד אוקטובר אפשר לראות שהובלות קטנות בחיפה יהיו בשיא בעיקר בגלל שהסטודנטים הרבים מחפשים דירות חדשות לקראת שנת הלימודים, ואז גם יש סיכוי טוב יותר שתקבלו מחיר טוב יותר ותמצאו הובלה בכל יום. יחד עם זאת, הובלות קטנות בחיפה יכולות להיות שימושיות מאוד כאשר אתם רוכשים פריט או רהיט מסוים מיד שנייה, כי אז אין אפשרות להשתמש בשירותי ההובלות של החנות כמו קנייה של מוצר חשמלי או רהיט מחנות רהיטים או חנות מוצרי חשמל.