משאבות טבולות – כמה עולות?

אם אתם רוצים לקנות משאבה טבולה אתם חייבים לבצע סקר שוק מעמיק מכמה סיבות. סקר השוק מצד אחד יספק לכם מחירים זולים יותר ומצד שני הוא גם יעזור לכם להבין מה הקנייה הכי משתלמת וישווה בין כמה אפשרויות שעומדות לפניכם. בכל מקרה זה הזמן לדבר על המספרים שמאחורי המשאבה הטבולה ולהבין מה יכול להשפיע עליהם.

מהי משאבה טבולה ומה היא עושה?

משאבה טבולה כשמה כן היא, היא יכולה להיות בתוך המים ולפעול מתוכם. יש לכך השפעה מכריעה על הפעולה שלה כך היא למעשה הופכת להיות משאבה הרבה יותר נוחה לשימוש והרבה יותר יעילה. משאבה טבולה מיועדת למגוון רחב של שימושים כאשר יש משאבה טבולה שמיועדת לשאיבת הצפות, וזו אולי המשאבה המוכרת ביותר מהמגזר הפרטי והתעשייתי. משאבה זו נמצאת במקום כוננות בו יכול להיות שתהיה הצפה בהמשך, וכאשר תהיה הצפה כלשהי החיישנים שלה ירגישו את המים ויתחילו בפעולות שאיבה. המשאבה יכולה גם לסנן את המים כאשר היא תבצע זאת לרוב בתוך בריכה ציבורית.

משאבות מים

משאבות מים

כמה עולה משאבה טבולה ומה משפיע על המחיר?

  • המחיר של משאבה טבולה נע בין 1200 שקלים למשאבה יחסית קטנה ויכול להגיע עד ל-5000 שקלים. המחירים כמובן תלויים בין היתר בגודל המשאבה וביצרן אך אם יש סעיף אחד שקובע יותר מהכול את המחיר שלה הוא כוח העבודה. יש משאבות שיכולות לשאוב כמות רבה של מים בשעה אחת בעוד יש משאבות חלשות יותר שמיועדות למקומות קטנים יותר כמו למשל בריכות נוי.
  • ההתאמה של משאבה טבולה לשימוש שלה הוא הדבר החשוב ביותר. ההתאמה צריכה להתבצע לא רק לפי כמות הליטרים שהיא יכולה לשאוב בשעה או בדקה אלא גם בסוג השאיבה. יש משאבות שרק אמורות לשאוב ולנקז, ומתאימה למים דלוחים בלבד, ויש משבות שמיועדות גם למים מתוקים.
  • משאבות שמיועדות למים מתוקים לרוב יכילו מסננים רבים יותר וכך למעשה המחיר שלהן יתייקר. בכל מקרה המחיר יתייקר ככל שהמשאבה תהיה עמידה ואיכותית יותר כאשר יש דגמים יוקרתיים יותר שיהיו נוחים מאוד להפעלה אך זה יתבטא במחיר גבוה יותר.

כיצד אפשר להוזיל את המחיר של משאבה טבולה?

אם אתם רוצים להוזיל את המחיר שאתם משלמים על משאבות טבולות אתם יכולים לנקוט בכמה צעדים. הצעד הראשון הוא כמובן להתמקח כאשר צעד זה יהיה חכם בעיקר אם אתם קונים מספר רב של משאבות, כאשר סעיף זה הופך להיות רלוונטי יותר למגזר התעשייתי שתמיד צריך להתמודד עם מספר רב של כלים ומכונות וביניהן גם משאבות טבולות. שנית, אתם יכולים לבצע סקר שוק כאשר סקר השוק צריך להיות מעמיק מאוד כדי למצוא כמה שיותר דגמים ויצרנים וכמה שיותר חברות שמשווקות את המשאבות הללו כאן בישראל. סקר שוק ייתן לכם מידע חשוב לא רק לגבי המחירים.

האם אפשר לקנות משאבה טבולה מהאינטרנט?

הצעד השלישי בדרך להוזלה של מחירה של משאבה טבולה הוא כמובן ללכת למקום שבו הכול תמיד זול יותר: האינטרנט. בדפי האינטרנט באתרים שונים כמו עלי באבא או עלי אקספרס, תוכלו למצוא מגוון רחב של משאבות טבולות שיעלו לעתים הרבה פחות מהמחיר שתקבלו בארץ. עם זאת חשוב לזכור כמה דברים: ראשית, מדובר במשאבות שלא תמיד יהיו אמינות וזה סיכון שאתם לא תמיד צריכים לקחת ובטח לא עבור מחיר שנמוך מעט מהמחיר שיש בארץ. שנית, זמן המשלוח יכול להיות ארוך מאוד ולכו תדעו אם המשאבה תגיע אליכם בשלום. שלישית, לא תמיד יש אחריות בקנייה באינטרנט.