פארק תעשיה – הפתרון המושלם לתעשיית ההייטק

תעשיית ההייטק שונה ומבודלת מתעשייה המוגדרת תעשייה "כבדה". אם המונח תעשייה יוצר קונוטציה של אזור עמוס, רועש, מלוכלך, שלא נעים לשהות בו יותר ממה שחייבים, הרי שפארק תעשייה מעניק בדיוק את התחושה ההפוכה. יתרונות של פארק תעשייה מושכות את מרבית העסקים בתחום ההייטק ותעשיית ה"עילית" למתחם נעים, אשר פועל על פי עקרונות המגמה הירוקה.

מיקום אסטרטגי וחיסכון בעלויות הגעה

כאשר עסק מתחום ההייטק מתלבט מהו המקום הנכון והחכם ביותר לצורך הקמתו, הרי שפארק תעשיה מעניק שפע של יתרונות. פארק תעשייה ממוקם לצד ערים מרכזיות, ויש אליו שפע של דרכי גישה מרחבי הארץ. דוגמא אחת הינה פארק לצרכי תעשייה עילית הממוקם באזור תעשייה כביש 6. פארק זה מספק מענה לעסקים רבים ומאפשר להקים משרדים ועסקי מסחר שונים, במתחם שתוכנן לאפשר שהות נוחה ונעימה.

אנטר פארק

יתרונות רבים במתחם אחד

פארק תעשייה קלה יד חנה, אשר ממוקם באזור תעשייה ליד העיר נתניה, מעניק לשוהים בו סביבה ירוקה ובטוחה. מנהלת הפארק היא האמונה על תכנון הפארק, תהליך המבוצע השיתוף מלא עם הלקוחות. למעוניינים להעביר את משרדם למתחם הפארק או להקים בו משרד חדש, מאפשרת הנהלת הפארק חבילות שירות שונות, בינן האפשרות להשכרת משרדים לטווח ארוך, כאשר כלל עלויות ההקמה באחריות הנהלת הפארק. חבילת השירות כוללת תכנון פרטני מול כל לקוח, על בסיס תוכניות עבודה, קבלת כלל ההיתרים והאישורים הדרושים, מימון הפרויקט על ידי מנהלת הפארק, ואחריות מלאה על ביצוע הפרויקט. הפארק נותן מענה הן לצרכי בעלי העסקים והן לצרכי העובדים במתחם.

מקצועיות ללא פשרות

פארק תעשייה נבנה ברמה הגבוהה ביותר, ותוך מעורבות של אנשי הצוות המובילים בתחומם. הפארק מגדיר מנהלת כוללת, אשר תחתיה אמונים כל איש מקצוע על התחום המקצועי שלו: בניה, פיקוח, ייזום, אחזקת מבנים, שיווק, ניקיון, תשתיות מים וחשמל, תשתיות תקשורת, ועוד. הבניה נעשית בשיתוף של אדריכלים מובילים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובגימור מושלם. הפארק מתוכנן על מנת להוות פתרון יעיל, לטווח ארוך, לחברות ועסקים בתחומי התעשייה הקלה.