אירוע עסקי מוצלח – האתגר והפתרון

הפקת אירוע עסקי מוצלח היא אחד האתגרים היותר מורכבים המשחרים לפתחם של העוסקים בהפקת אירועים. בשונה מאירוע משפחתי כזה או אחר בו האווירה וההתרגשות נוצרים מאליהם עם חוויית הגיבוש המשפחתית, הרי שבאירוע עסקי קיים הצורך לייצר את האווירה באופן מקצועי ולבצע את הבחירות הנכונות ביותר שיעצבו את הלך הרוח המושלם באירוע. איך עושים את זה? קייטרינג אסאדו הוא התשובה!

מהו קייטרינג אסאדו?

אסאדו הינה שיטת צליית בשר ייחודית וקסומה שמקורה בדרום אמריקה ואשר הפכה בשנים האחרונות לפופולארית בקנה מידה עולמי כשהיא חוצה גבולות וימים וזוכה להערצה בכל נקודה על פני הגלובוס. במהלך השימוש בשיטת צלייה זו נצלים נתחי בשר גדולי ממדים מעל אש גלויה למשך שעות ארוכות כאשר הצלייה הממושכת והמרחק המדויק בין הבשר לאש יוצרים את התנאים האופטימליים לצלייה המספקת, בסופו של תהליך צלייה ממושך וריחני, נתחי בשר נימוחים, רכים וחלומיים כמו שמעולם לא טעמתם. בבחירת קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים או גדולים, יוצב במרכז האירוע דוכן אסאדו לוהט ומדיף ניחוחות כובשים המזמין את האורחים לחוויה מרתקת וסוחפת שיש בה התרגשות, ציפייה דרוכה וטעם בלתי נשכח. עם סיומו של התהליך, נתחי הבשר נפרסים בידיו המיומנות של מומחה האסאדו וכל משתתף באירוע מוזמן לבחור את נתח הבשר המועדף עליו לצד סלטים טריים המשלימים את התמונה.

1332

מהי תרומתו של קייטרינג אסאדו לאירוע מן הפן הטכני?

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתחבטים לגבי התפריט המומלץ שיקלע לטעמם של מרבית האורחים, אין כל ספק כי האלטרנטיבה הבשרית היא זו שתתברר כבחירה האידיאלית, הן מהסיבה הפשוטה שחלקה הארי של כל קבוצת אנשים מעדיף בשר איכותי על פני כל אלטרנטיבה גסטרונומית אחרת והן בשל העובדה שבשר משדר יוקרה שאין לה מתחרים, יוצר את הרושם הנכון, מעצב את האווירה הנכונה בחלל ומעניק למשתתפים את התחושה שהאירוע מושקע, יוקרתי ומתוכנן היטב.

מהי תרומתו של קייטרינג אסאדו לאירוע מן הפן החברתי?

האתגר שבגיבוש שורות הקהל באירוע עסקי הוא אתגר בלתי מבוטל כלל ועיקר, בייחוד כאשר מדובר באירוע המפגיש עובדים ממחלקות או מסניפים שונים שאינם נפגשים על בסיס יום יומי קבוע. הדרכים ליצירת גיבוש חברתי ולליכוד השורות הן רבות ומגוונות, אך, ללא כל ספק, הטובה שבהן עוברת בצד הגסטרונומי של האירוע. הצבא צועד על קיבתו גם באירוע עסקי, ואם רק תצליחו להפוך את הפן הקולינרי של האירוע לאלמנט מרכזי ובולט, תיהנו מאווירה מגובשת ומלוכדת שהיא חלומו של כל מפיק אירועים באשר הוא. הדרך המנצחת למינוף הפן הגסטרונומי של האירוע עוברת בקייטרינג אסאדו, כאשר דוכן האסאדו המוצב בלב האירוע מדיף סביבו ניחוחות קסומים ומייצר ברב המשתתפים ציפייה נרגשת המלכדת את כל משתתפי האירוע ומעניקה למארגנים ערך מוסף שיש בו הרבה מעבר למזון עצמו.

לפרטים נוספים ולהזמנות אתם מוזמנים לבקר באתר קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

ניתן לעקוב אחרינו גם בפייסבוק – מאסטר מיט