שכפול מפתחות לרכבים

שכפול מפתחות לרכבים הוא דבר שצריך לעניין גם אתכם. אל תגידו לי זה לא יקרה ואל תחשבו שמדובר בבזבוז כסף, להיפך, השכפול יכול לחסוך לכם לא רק כסף אלא זמן רב בהמשך מדוע כדאי לשכפל את המפתח? אצל מי כדאי לשכפל? מה עוד צריך לזכור לגבי התהליך? הנה כל הפרטים.

לשכפל את הרכב ולשכוח מהדאגות

כל אחד מאיתנו יכו לשכוח את המפתח של הרכב שלו בכל מקום. זה יכול לקרות גם לאנשים המסודרים ביותר וזה יכול לקרות גם למחזיקי המפתחות הכי גדולים ובולטים. יכול להיות שתשכחו את המפתח בתיק ותצאו מהבית עמו כאשר בני המשפחה שלכם נשארים תקועים ללא יכולת להתניע את הרכב ואפילו לא להיכנס אליו, ויכול להיות שהמפתח בכלל יילך לאיבוד או ייגנב. כמובן שבמקרים כאלו מומלץ גם להחליף את המפתח לחלוטין אך חשוב לזכור שאם לא יהיה לכם עותק, הסיפור יהיה הרבה יותר מסובך. כמו כן, חשוב זלכור ששכפול מפתחות לרכבים יכול לחסוך לכם לא מעט כסף.

שכפול מפתחות לרכב

כיצד שכפול מפתחות לרכבים חוסך כסף?

אם נראה לכם שקריאה לפורץ רכבים בשעת לילה מאוחרת רק תהיה עניין מעיק מבחינת זמני ההמתנה שתצטרכו להמתין, חכו שתגיעו לשלב התשלום. קריאה לפורץ רכבים יכולה לעלות אפילו 600 שקלים למשימה שתיקח לו בערך כמה דקות, וזה עוד במקרה הטוב אם תקראו לו בשעת לילה מאוחרת מאוד או ביום מנוחה או חג, המחיר יכול לקפוץ פי 2. אין ספק שלעתים פריצת רכבים הכרחית ובמקרה כזה כדאי לא להתמרמר על המחיר שבכל מקרה תצטרכו לשלם, אך ברגע ששכחתם את המפתח או שהוא נשבר, עותק נוסף יכול להציל אתכם מהעלויות הללו.

איפה אפשר לשכפל את המפתח?

שכפול מפתחות לרכבים יכול להתבצע במוסכים מורשים שבהם פועלים המנעולנים המוסמכים לכך. שימו לב שגם חברות מנעולנים וצוותי מנעולנים יכולים לשכפל את המפתח בדיוק באותה המידה ולרוב הם יכולים לעשות זאת אפילו בלי שאתם צריכים לצאת מהבית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין את המנעול אל ביתכם והוא ידאג לעדכן אתכם בכל הנתונים לפני, כמו מועד ההגעה שלו, המחיר וכן הלאה. שימו לב שיש לבחור מנעול מוסמך ואמין, כזה שיש עליו המלצות וכמובן עם תעודת הסמכה עדכנית.

כמה עולה שכפול מפתחות לרכבים?

אפשר לומר שזו שאלת השאלות אך אנו מזכירים לכם שבכל מקרה ייצא לכם יותר משתלם לשכפל את המפתח ולהיות רגועים מאשר להיתקע עם עלות של 600 שקלים על פריצת הרכב ברגע שהמפתח נשכח בתוך הרכב או נאבד. שכפול מפתחות לרכבים יכול לעלות בין 400 ועד 1200 שקלים כאשר יש מחירים גבוהים יותר. במה זה תלוי? בסוג הדגם של הרכב, בסוג המפתח כמו למשל האם יש לו צ'יפ או לא וכן הלאה.