איך אתם ביחד עם מדביר מקצועי תבצעו הדברה בבית?

אם יש מזיקים שהחלו לתקוף את הבית שלכם, ויהיו אלה חרקים זעירים או מכרסמים מציקים – חשוב מאד ליצור קשר עם מדביר מקצועי שיגיע במהירות, ויוכל לבצע את ההדברה הרצויה, לעתים גם בסיוע שלכם עם עבודת הכנה מתאימה. חשוב מאד להבין, כיצד בעצם מבצעים בכלל את ההדברה בבית. אמנם את ההדברה עצמה יבצע כמובן המדביר – אך כדאי לדעת מהם הצעדים שהוא נוקט בהם ומהן אפשרויות ההדברה. מעבר לכך כדאי לדעת איך אתם צריכים להכין היטב את הבית לקראת ההדברה, כדי שהיא תהיה אפקטיבית – אך במקביל לא תפגע בכם.

אז מהי הדרך הנכונה להדברה?

  • הכנת הבית – אם מדובר על הדבר העם חומרים כימיים, יש להכין את הבית היטב לקראת הריסוס. במצב זה יש לאטום היטב את כל האוכל, ובמידת הצורך לפי המלצת המדביר – אף להעביר אותו לאזור אחר. קחו בחשבון שלעתים מדביר יעבוד עם אבקה או ג'ל, שנחשבים פחות מסוכנים – ולכן נדרשת פחות הכנה מבחינה זו. לעתים כדאי גם לפנות שטיחים ולכסות רהיטים, בהתאם לסוג ההדברה.
  • בחירת סוג ההדברה – סוג ההדברה נקבע קודם כל לפי סוג המזיק. יש מזיקים שלגביהם כל מדביר יוכל להמליץ לכם על שיטות שונות. אבל יש מזיקים שעבורם יש פתרון יחיד ובלעדי – כמו למשל טרמיטים או פרעושים שנחשבים למזיקים עקשנים למדי.
  • במה לא משתמשים? – שימו לב כי לעולם לא עושים הדברה בבית עם חומרים שכוללים זרחן אורגני, שהוא חומר מסוכן ורעיל במיוחד. חובה גם לשים לב שבוחרים מדביר שלא שם יותר מידי חומר הדברה  "פשוט שיהיה פה ליתר בטחון" – אין לכך שום משמעות בהדברת מזיקים – ויש לשים את הכמות המדויקת ולא יותר מכך.

ומה עושים בסיום?

בהתאם לסוג ההדברה שביצע מדביר, הוא גם יסביר לכם מהם הצעדים שיש לנקוט כעת, תוך כמה זמן חוזרים לבית, האם כדאי להרחיק חיות מחמד וילדים, וכיו"ב.

מחפשים הדברה בחיפה? פנו עכשיו לחברת מדביר הצפון!