איך חוגגים ברית מילה בלי לקחת הלוואות חוץ בנקאיות?

נולד לכם במזל טוב בן, ואתם מעוניינים לחגוג עם כל המשפחה בתוך אולם אירועים. אתם מתחילים לארגן את האירוע, ותוך זמן קצר אתם שמים לב לעובדה הפשוטה – הארגון של הברית הוא יקר מאד, ונראה שאתם חייבים לקחת הלוואה, או לפחות לשבור תוכנית חיסכון, כדי לממן את הברית. כמובן שאתם מעדיפים להימנע מכך. נכון שברית היא אירוע חשוב – אבל לא צריך לשבור בשבילה חסכונות, שישמשו את הילד לכשיגדל. אם כך, איך בכל זאת מארגנים מסיבת ברית בתוך אולם אירועים, ושומרים על תקציב נכון?

כמה טיפים לאירוע חסכוני ואיכותי

  • פיזור גיאוגרפי – אולמות אירועים וגני אירועים במרכז הארץ, יכולים היות יקרים הרבה יותר מאלו שנמצאים בפריפריה. אם אתם מחפשים אולם אירועים איכותי, אפשר שתגלו שדווקא באזור הדרום, מחכה אולם נהדר ומקסים, במחיר שיהיה זול ב20% מהמחירים של האולמות באזור המרכז!
  • בלי גימיקים – לא צריך גימיקים מיוחדים לאירועים, על אחת כמה וכמה למסיבת ברית. התינוק ממילא לא יזכור אם נכנסתם בלימוזינה, אם עשיתם בשבילו הפרחת יונים באוויר, או אם קישטתם את כל האולם בבלונים שמרכיבים את השם שלו. מסיבת ברית יכולה להיות איכותית ומשוקעת עבורכם ועבור האורחים, אבל את הגימיקים אפשר להשאיר לאירועים אחרים.
  • תאריך החגיגה – בניגוד לאירועים אחרים שבהם אפשר להזיז את התאריכים, הרי שבמקרה של מסיבת ברית, אתם בכל זאת כבולים למסגרת של תאריך. אולם, בהנחה שבמסיבה עצמה לא תעשו את טקס ברית המילה (שאותו אפשר לערוך בנפרד במסגרת משפחתית מצומצמת), אפשר לחגוג את הברית גם חודש מאוחר יותר, בתקופה שבה המחירים יכולים לרדת לעתים. עם זאת אפשר שלעתים אתם תשימו לב שדווקא בסמוך להולדתו של התינוק – המחירים הם נמוכים וכדאי לנצל את ההזדמנות.

נהנים ממחירים נוחים

לסיכום, אפשר כיום לחגוג ברית מילה חגיגית ומרגשת, בתוך אולם אירועים מקצועי ואיכותי מאד – וכל זה עם תעריפים נוחים מאד, בלי שפותחים חסכונות, בלי שלוקחים הלוואות חוץ בנקאיות, וכשהכסף שתקבלו מהאורחים, יכסו את כל האירוע.