איך נדע איזה מחסני גינה מתאימים לנו?

מחסני גינה מיועדים לעזור לנו לחסוך במקום ולנצל היטב את החצר, המרפסת או הגג. הביקוש הגבוה למחסנים מן הסוג הזה מעלה גם את ההיצע, ולכן היום יש סוגים רבים של מחסנים מעולים. הבעיה היא שמי שלא מכיר את הענף גם לא תמיד יודע כיצד לבחור את המחסנים או איך להשוות ביניהם.

טיפים להשוואה בין מחסני גינה

הדרך הנכונה לבחור מחסני גינה היא להשוות בין הדגמים הקיימים על בסיס הפרמטרים הבאים:

א. נבדוק מה הגודל של הגינה – בשלב הראשון כדאי לבדוק איזה מחסנים מתאימים לגינה לפי הגודל שלה. כאן עוד לא בודקים את שטח המחסן עצמו במ"ר, אלא מבררים באיזה מקום בגינה הוא יכול להיכנס וכמה מהגינה תישאר פנויה לאחר מכן.

ב. נגדיר את אופי השימוש במחסן – בשלב השני בוחרים מחסן לפי אופי השימוש הצפוי. אם למשל המטרה היא לאחסן בתוכו ציוד גינה בלבד, צריך להוסיף מדפים או ארונות. לעומת זאת, במחסנים שמיועדים למכשירי חשמל גדולים כמו מכסחת דשא או מפוח לא צריך מדפים אלא רק חלל מרווח וגדול.

ג. נברר מאיזה חומרי גלם המחסן מיוצר – מחסני גינה חשופים מטבע הדברים לנזקי מזג האוויר. על מנת למנוע שחיקה מוקדמת של המחסנים צריך לבחור אותם גם לפי חומרי הגלם. רצוי לתת עדיפות למחסנים שמיוצרים מחומרים שעומדים בתקן המקובל ושמסוגלים לשמור על עמידות גם לאחר ימים ארוכים של שמש, גשם ורוחות.

השוואת מחירים בין מחסני גינה

כמובן שאי אפשר לדעת איזה מחסן מתאים לגינה שלנו בלי להשוות מחירים. השוואת מחירים היא חלק חשוב בבחירת מחסנים כי תמיד יש תקציב שצריך לעמוד בו. באמצעות השוואת מחירים אפשר למצוא את המחסן שמתאים לגינה ולהשתמש בו בטווח הקצר והארוך. רצוי להשוות מחירים באמצעות מידע שמופיע באתרי האינטרנט וביקור באולמות התצוגה.

המלצות על מחסנים

בשלב האחרון אפשר להכריע לטובת מחסני גינה מסוימים על סמך המלצות. בעזרת המלצה אפשר לדעת איזה מחסן משרת את בעליו למשך זמן ולאיזה דגמים לתת עדיפות.