אמצעי המיגון למשרד ולבית שחובה להכיר

הבית שלכם הוא המקום שבו אתם אמורים לחשו מוגנים מכל רע – והרי נאמר כבר שביתי הוא מבצרי. לכן, כדאי להצטייד באמצעי מיגון שונים, שיאפשרו לכם להיות בטוחים שאתם באמת מוגנים מפני כל פגיעה. עם זאת, כמובן שגם במשרד שאותו אתם מנהלים, חובה לשמור על הבטיחות. אל תשכחו שאתם אף אחראיים על הבטיחות לא רק של עצמכם – אלא על המיגון של כל העובדים והלקוחות, ולכן יש להשקיע בפתרונות איכותיים במיוחד. בואו ונסקור כמה מפתרונות המיגון החשובים גם לבית וגם למשרד שלכם.מצלמות במעגל סגור

הפתרונות שכדאי לשקול בחיוב לאמץ

  • סורגים – הסורגים הם אמצעי מיגון מושלם, לרוב לבתים. מדוע? בעזרת הסורגים מונעים קודם כל מקרים שבהם ילדים או חיות מחמד נופלות מגובה רב, ובכך מונעים פציעות חמורות מאד. הצד השני של המטבע הוא מניעת כניסה מבחוץ. פורצים שיגלו שהחלונות מכוסים בסורגים בהחלט יוותרו על התענוג שבפריצה – כי כעת הם יצטרכו להשקיע שעות רבות בניסור של הסורגים. לכן, זהו בהחלט אמצעי מצוין למשפחות.
  • מערכת ספרינקלרים – אמצעי אחר למיגון, שנפוץ יותר במשרדים, אלו הן מערכות ספרינקלרים. הפעם מדובר בעיקר על הגנה מפני אש. שריפות הן בעייתיות מאד במשרדים, שלרוב גם יש בהם כמות עצומה של ניירת שהיא דליקה. התקנת מערכת ספרינקלרים יכולה לפתור את הבעיה. כשמערכת ספרינקלרים מזהה חום גבוה מאד – הצנרת של המערכת מיד נפתחת, ואז ניתזים מים בלחץ גבוה – וכך עוזרים במהירות לכבות את השריפות. ניתן כיום גם להתקין ספרינקלרים יבשים מיוחדים, למקומות קרים במיוחד.
  • אזעקה – מערכות אזעקה נועדו בעיקר כדי שתוכלו לקבל התראה במידה ומנסים לפרוץ לבית או למשרד שלכם. האזעקה יכולה גם להיות חזקה (כדי להבהיל את הפורץ) וגם להיות מחוברת למצלמות במעגל סגור ואף לשלוח לכם מידע ישירות לטלפון הסלולרי או לכל אמצעי התקשרות אחר. האזעקה גם יכולה ליצור קשר עם חברת אבטחה שתגיע במהירות למקום, ותראה מה קרה.

אז איזה אמצעי אתם צריכים?

מובן שיש עוד אמצעי מיגון שאתם יכולים להתקין עבור הבית והמשרד שלכם – דלתות ממוגנות, מערכות אינטרקום, גלאי עשן, מצלמות אבטחה, ועוד. נסו לחשוב מהם הצרכים ומהם האיומים – ותדעו לבחור באמצעים ההולמים.