הלוואות לעסקים קטנים

כל יזם מכיר את המשפט "הכי הרבה רעיונות, יש בבית קברות". עם כל העצב שבדבר, המשפט אכן משקף את המציאות משום שאנשים רבים, בעלי רעיונות מדהימים לסטארט-אפים ועסקים, אף פעם לא מקבלים את ההזדמנות לנסות להוציא אותם לפועל בגלל המצב הפיננסי. למזלנו, כיום קיים פתרון מעולה לכך וזה הלוואות לעסקים קטנים. במאמר זה נסביר על הלוואות חוץ בנקאית, נדבר על היתרונות והחסרונות של השירות ונענה על השאלה "האם כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית"?

הלוואות לעסקים קטנים

כפי שציינו מקודם, לעתים קרובות, אנשים חושבים על רעיונות לסטארט-אפים ואפילו מתחילים לבנות תוכנית עסקית, אך ברגע שמבינים כי הינם תקועים מהבחינה הכספית, הם מוותרים על הרעיון וחוזרים לחיי השגרה הרגילים.

כיום, חברות רבות מאפשרות לקחת הלוואה עבור העסק שברצונכם לפתוח. הדבר מאפשר ליזמים רבים להגשים את חלום חייהם ולבדוק האם הרעיון שחשבו עליו אכן יעבוד, לזכות להיות "הבוס של עצמם" ולהתפטר מהעבודה השנואה.

היכן ניתן לקבל הלוואה לעסק קטן?

ישנן חברות אשר עוסקות בתחום ההלוואות לאנשים פרטיים ועסקים קטנים עד גדולים. קבלת הלוואה מחברות אלו, נקראת "הלוואה חוץ בנקאית". על מנת לבדוק האם הינכם זכאים לקבל הלוואה זו, עליכם לגשת לחברה הרלוונטית, להגיש את המסמכים הדרושים ולהמתין לתשובה.

חשוב להבין כי מדובר על חברות פרטיות שמעבר לרצון הגדול לעזור לכם בהקמת העסק, המטרה שלהן היא גם להרוויח. לכן, חברות אלו דואגות לבדוק כי הרעיון שחשבתם עליו הוא בר יישום. לשם כך, ברוב המקרים, תתבקשו להגיש תוכנית עסקית מסודרת המפרטת את השלבים של הקמת העסק ותוכנית פיננסית המסבירה לאן ילך הכסף. מעבר לכך, החברה גם כן יכולה לבקש מכם תלוש משכורת על מנת לבדוק את ההכנסה בעבודה הנוכחית.

מה הסיכונים?

למרות שמדובר על אפשרות מעולה להגשים את החלום ולהקים עסק מ0-, חשוב להבין גם את הסיכונים שהנכם לוקחים. אחרי הכל, מדובר על הלוואה והכסף אמור להיות מוחזר לחברה, לא משנה מה. לכן, חשבו מראש על ה"תסריט הגרוע ביותר", מקרה בו העסק לא יצליח ותפסידו את כל הכסף – האם יהיה לכם כיצד להחזיר את ההלוואה כל חודש? בצעו את כל החישובים הדרושים ואנו ממליצים לא לקחת הלוואה גדולה מדי שלא תוכלו לעמוד בתשלומים שלה כשכיר.

עם זאת, למרות הסיכונים, מדובר על חלום שהינכם יכולים להגשים. אז גשו לעניין בהיגיון ופנו לחברות חוץ בנקאיות לקבלת הלוואה עבור הגשמת החלום הגדול!