השכרת מדפסות לעסקים

מתכננים לשכור מדפסת לעסק?

צעד לפני הכניסה לחברה להשכרת מדפסות לעסקים אתם חייבים לבחון את צרכי העסק ואת השימוש השוטף לו אתם נזקקים על מנת לבחור בחוכמה וביעילות את השירות אותו אתם משכירים.

בית העסק צריך להחליט האם הוא זקוק גם להדפסות צבע או יוכל להסתפק בהדפסות שחור לבן?

בעת בחירת סוג המדפסת להשכרה צריך לבחון את הנקודות הבאות:

 שיערוך כמות הצילומים החודשית – כמות הצילומים החודשית תקבע בהכרח את המסלול הנבחר להשכרה (ליסינג או השכרה ותשלום פר צילום).

רמות רזולוציה שהמדפסת מגיעות אליה – במידה ואתם צריכים להדפיס הדפסות איכותיות (צילומים, תמונות, מצגות, יישומים) תצטרכו לשכור מדפסת בעלת רזולוציה גבוהה.

מהירות הדפסה – מהירות ההדפסות המדפסות נע בממוצע בטווח בין 12 – 60 דפים לדקה. אם המדפסת אמורה לשרת כמות גדולה של עובדים או שמרבית עבודתה תופק מול לקוח שמחכה לפיסת הנייר הרי שנבחר במדפסת חזקה ומהירה.

גודל זיכרון – אם בבית העסק שולחים קבצים גדולים וכבדים רצוי לבחור מדפסת עם זיכרון גדול על מנת שעבודת המדפס לא תיתקע עקב כובד של קבצים שנשלחים להדפסה.

הדפסה אלחוטית – בבתי עסק עדיף שתהיה מדפסת אלחוטית שכן היא לא מחייבת מתיחת חוטים וכל התקשורת נעשית דרך ה WI-FI.

שפות הדפסה – לשימושים שונים במדפסת שפות שונות. צריך לבחון באילו שפות תומכת המדפסת ועל פיהן לבחור את הסוג הרצוי בבית העסק.

בעת בחירת בית העסק להשכרת מדפסות לעסקים:

בראש ובראשונה בחינת החברה ממנה ההשכרה מתועדת להתבצע. האם היא אמינה ויציבה? האם בזמן אמת תוכל לעמוד בהתחייבויותיה? האם יש מספיק טכנאים וכך לא ייאלץ בעל העסק להמתין שעות רבות להגעת טכנאי? האם החברה תוכל לספק תחליף למדפסת תקולה במהירות?

בעת בחירת מסלולי ההשכרה:

מהן עלויות ההשכרה ומה הן כוללות. אילו מסלולים החברה להשכרת מדפסות מציעה? האם היא חסכונית ומוזילה בעלויות האחזקה? האם היא גמישה באם הצרכים יעלו או יצטמצמו?

 אז מה החלטתם ?

אם כן, אי אפשר להצביע על מדפסת מסוימת המתאימה לכל בתי העסק.

כל מנהל צריך לשבת ולחשוב בכובד ראש על צרכי העסק ולבצע שיכלול של הוצאות ורק לאחר מכן לבחור את המסלול המתאים לו ולעובדי העסק.

מאמר באדיבות מדפסות פלוס – השכרת מדפסות למשרדים