יוליה גל – מי את ?

יוליה גל היא המנכ“ל והבעלים של בית הספר למקצועות האסתטיקה, היופי והטיפול יוליה סקול. הרשת קיימת משנת 1998 והיא הוקמה על ידי יוליה בעצמה שהתחילה את דרכה בביצוע עבודות בית והפכה אט אט, שלב אחר שלב לאחת מנשות העסקים המצליחות בישראלים.

 

מאיפה הכל התחיל?

יוליה נולדה באוזבקיסטן ובגיל 17 עלתה לישראל כנגד כל הסיכויים, בלי כסף ובלי משאבים. לאחר שחסכה סכום כסף הלכה ללמוד את מקצועות היופי והחלה לסלול את דרכה לאט לאט ובסבלנות רבה.

בית ספר למקצועות האסתטיקה

יוליה זיהתה לפני שנים כי מכוני היופי והפדיקור הינם חשוכים  ולא נעימים, לכן בחרה לקחת את זה צעד אחד קדימה ולשנות לגמרי את הקונספט הקיים. היום, בנוסף לבית הספר לו כמה סניפים ברחבי הארץ,  ליוליה מכוני יופי ברחבי הארץ בהם ניתן להתנסות במגוון רחב של טיפולים קוסמטיים לרבות טיפולי מניקור ופדיקור, בניית ציפורניים בכל השיטות, הסרת שיער, טיפולים להצרת היקפים, עיצוב גבות,  טיפול פנים, עיסויים, שיזוף בעמידה ועוד.

 

יוליה הבינה שבעצם בתל אביב, כולם מתחילים את היום מאוחר, וגם מסיימים אותו מאוחר. לכן היא אפשרה בסניף הראשון שלה ברחוב ירמיהו בתל אביב לפתוח בשעה יחסית מאוחרת אבל לעבוד עד אחרון הלקוחות. לאט לאט היא ביססה מקום שגמיש בשעות שלו וזה מה שפשוט עבד. עם הזמן היא החלה להשקיע במיתוג, שיווק ועיצוב מה שלקח את כל הרעיון לשמיים.

 

מקצוע שמתאים לכולם

לפני מספר שנים זיהתה יוליה גל כי ההזדמנויות בתחום תעסוקת היופי והקוסמטיקה הולכות וצומחות, לצד העובדה שעוד ועוד חידושים טכנולוגיים ושיטות לטיפול מגיעות אלינו כאן לישראל. יוליה מספרת שכמעט כל אחת יכולה להשתלב במקצועות היופי והאסתטיקה ואחד היתרונות של התחום המרתק הזה הוא שבעצם אין לזה גיל.

 

כלומר, גם בחורה שרק השתחררה מהצבא ומחפשת עתיד מקצועי בתחום וגם אישה שהתפטרה הוא פוטרה מעבודתה ומחליטה לעשות שינוי של ממש בחייה, יכולות להשתלב בתחום בצורה מקצועית ואפילו לפתוח עסק עצמאי משל עצמה. כולן יכולות לבנות את עצמן מאפס ובסופו של דבר להציע את השירותים שמתאימים להן מבלי להתפשר על איכות השירות ורמת המקצועיות.

 

עידוד נשים מבוגרות יותר להצטרף למעגל העבודה

יוליה מעודדת נשים בגילאי 40 ויותר מזה להצטרף אליה וללמוד מקצוע חדש. לאור מה שקורה והעובדה כי תוחלת החיים גדלה, בגיל 50 אנשים מתחילים את השלב השני בחיים שלהם. נשים יולדות בגיל מאוחר יותר ואז רק בגיל מאוחר יחסית, נשים יכולות לצאת החוצה ולהגשים את עצמן. תוך מספר חודשים עוברים קורס אינטנסיבי ובעצם יש לנו מקצוע שיכול גם להביא אותנו לידי סיפוק וגם להביא פרנסה.

 

לסיכום, יוליה מהווה השראה עבור נערות ונשים רבות והיא ההוכחה שהצלחה בונים לאט לאט, בסבלנות, בהתמדה ושגם אם יש קשיים בדרך, בסוף הכל מסתדר.