כיצד נבחר חברת ניקיון לפני החגים?

תקופת החגים מחייבת ניקיון יסודי של הבית. בעזרת הזמנת חברת ניקיון ניתן לחסוך זמן, כסף ומשאבים ולהבטיח בית מבריק לפני שהאורחים מגיעים. עם זאת, לא תמיד קל לבחור את החברה הכי מקצועית ויש המון תחרות בין אנשי מקצוע ברחבי הארץ. הפתרון הוא להקדיש זמן להשוואה בין שירותי הניקיון של החברות השונות ובמידת הצורך לקבל המלצות מחברים ובני משפחה.

פרמטרים להשוואה בין שירותי חברות ניקיון

אלו הפרמטרים העיקריים שאליהם רצוי להתייחס טרם בחירת חברת ניקיון מקצועית לפני תחילת תקופת החגים שבאה עלינו לטובה:

א. התמחות בשירותי ניקיון פרטיים – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל החברות מציעות את שירותיהן עבור לקוחות פרטיים. חלק מהחברות מוכנות לספק שירותי ניקיון למוסדות או מפעלים בלבד, לעומת חברות שעובדות מול בנייני משרדים וועדי בתים. מומלץ לברר מראש באיזה תחום מתמחה החברה ורק לאחר מכן לבדוק את הרלוונטיות שלה.

ב. השוואת מחירים מקובלים בענף – כדאי לבחור חברת ניקיון באופן שלא יגרום לנו לחרוג מתוך מסגרת התקציב. את זה עושים בראש ובראשונה באמצעות השוואה בין המחירים מקובלים בענף. את המחירים הממוצעים ניתן לדעת בעזרת אתרי האינטרנט ויצירת קשר לא מחייב עם נציגי החברות.

ג. בדיקה של ציוד הניקיון – התפקיד של החברה הוא לנקות עבורנו את הבית תוך כדי שימוש בציוד ניקיון משוכלל ומתקדם. מבחינתנו כלקוחות, האינטרס הוא לוודא שיש לחברה את הציוד הזמין ואת אנשי הצוות המתאימים. אפשר לברר מול החברה מי עומד לבצע את הניקיון ולתת עדיפות לגוף גדול עם ניסיון מוכח.

החשיבות של המלצות לבחירת חברת ניקיון

לא כדאי לבחור חברת ניקיון לפני החגים בלי לקבל עליה המלצות מלקוחות קודמים. הכי טוב לאסוף המלצות מאנשים שאותם אנו מכירים באופן אישי, כמו למשל חברים, קרובים ובני משפחה. אופציה אחרת היא לקרוא חוות דעת אובייקטיביות באתרי האינטרנט וליצור קשר עם נציגי החברה כדי לקבל הפניות ללקוחות מרוצים. המלצה היא דרך מעולה לבדוק את רמת המקצועיות של החברה עוד לפני שמזמינים את השירות.