כך תזהי פאת קאסטם

פאות קאסאטם הינן פאות משיער טבעי ואיכות גבוהה אשר מותאמות אישית לכל לקוחה

פאות קאסטם נחשבות כפאות איכותיות ביותר, והן מחלוקות לשלושה סוגים עיקריים- קאסטם, רמי קאסטם וסמי קאסטם. ללא קשר לסוג הספציפי, לפאות אלה מאפיינים ייחודיים ביותר, אשר מקנים מראה טבעי ובריא לשיער ולכן פאות אלה גם יקרות באופן יחסי.

כיצד ניתן לזהות פאת קאסטם

  • פוני: פוני בפאה נועד בכדי להסתיר את קו התפר של הפאה והאזור המחבר בין הפאה עצמה לקו השיער הטבעי של האישה. בעוד שישנן פאות ללא פוני, פאות איכותיות ילוו תמיד בפוני אשר מקנה מראה טבעי יותר לשיער ומטשטש את העובדה שנעשה שימוש בפאה. בפאת קאסטם נוכל למצוא תמיד פוני מסוג כלשהו, אשר לא חייב להיות קצר כלל, אך תמיד יהיה קיים. כמו כן, במידה והפוני אינו מסתיר את קו התפר של הפאה, הרי שלא מדובר בפאת קסאטם בה הפוני תפור בצורה כזאת שנועדה לטשטש אזורים אלו.
  • צבע השיער: בפאות קאסטם נעשה שימוש בשיער טבעי, אשר לרוב אינו עובר עיבוד לשם צביעתו בצבע אחיד עד מכירת הפאה (לאחר מכן ניתן לצבוע אותו לפי רצון הלקוחה). היות וצבע השיער טבעי לחלוטין, בפאות קאסטם לא נראה גוונים, צבעים שאינם טבעיים, קצוות צבועים וכדומה. כמו כן, בשל איכות הפאה הגבוהה, מקפידים מאוד בעת ייצורה להקנות לה מראה טבעי, ולכן נוכל להבחין בכך ששורשי השיער בפאה תמיד יהיו כהים יותר מצבע אורכו, כמו שניתן לראות בשיער טבעי. בפאות מאיכות ירודה נמצא לרוב צבע אחיד לכל הפאה, אשר יכלול גוונים שנועדו להקנות לפאה מראה זוהר יותר.
  • צביעת השיער: פאות קאסטם, בניגוד לפאות סינטטיות, ניתנות לצביעה, ולכן במידה והנך בעלת פאה ואינך יודעת מאיזה סוג- אם את יכולה לצבוע אותה כנראה שמדובר בפאת קאסטם. למרות זאת, חשוב להדגיש כי את הצביעה יש לבצע במכון המתמחה בכך בכדי לשמור על איכות הפאה, כמות השיער בה ומראה סופי טבעי. כמו כן, כאמור פאות חדשות ימכרו בצבען הטבעי בלבד.
  • טיפול בשיער: הטיפול בפאת קאסטם שונה מהטיפול בפאה סינטטית ודומה מאוד לטיפול בשיער רגיל, ולכן גם בפאת קאסטם יכול להיות "יום שיער רע." במידה ואנו רואים פאה המתנהגת כמו שיער רגיל- נפוחה במקצת, בעלת חשמל סטטי, מדיפה ריח של שמפו או מרכך ועוד, כנראה שמדובר בפאת קאסטם או לפחות בפאה העשויה רובה משיער טבעי.
  • פאות

פאות קאסטם יוצאות דופן באיכותן, ולכן קל מאוד לזהותן

בשל האיכות יוצאת הדופן של פאות הקאסטם, קל מאוד לזהותן בין ים הפאות הסינטטיות, אשר נראות לא טבעיות כלל. הקושי האמיתי הינו לזהות פאת קאסטם על ראש של אישה כאשר אינך יודעת שמדובר בפאה בשל המראה הטבעי והמחמיא שפאות אלו מעניקות.

המאמר באדיבות פאות רמי http://www.wigsrami.co.il/