כל הסיבות לבצע אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה

כל הסיבות לבצע אחסון תכולת דירה

שירותי אחסון מיועדים בין היתר גם עבור בעלי בתים ודירות. במאמר הבא נסביר מדוע כדאי להשתמש בשירות הזה וכיצד בוחרים אותו מבין ההיצע הקיים

אחסון תכולת דירה הוא שירות הניתן על ידי חברות המתמחות בהובלות ולוגיסטיקה. על מנת להציע את השירות נדרשת החברה להפעיל מרכזים לוגיסטיים, שטחי אחסון פתוחים, מחסנים מקורים ומכולות סגורות. הדגש הוא על התאמת שירותי האחסון לצרכי הלקוחות ולמאפיינים של תכולת הדירה. בניגוד למכולות המיועדות לציוד עסקי כמו מסמכים, מחשבים, מוצרים מתכלים וכדומה, בשירות מן הסוג הזה מתמקדים בנגישות ואבטחה.

יש הרבה סיבות בגללן כדאי לבצע אחסון תכולת דירה:

א. אבטחה מסביב לשעון – שירותי האחסון כוללים אבטחה מסביב לשעון. בשעות הבוקר והלילה האבטחה משלבת בין עמדות שמירה מאוישות לבין מצלמות במעגל סגור. המצלמות מתעדות את המתרחש בתוך שטחי האחסון ואף מייצרות הרתעה. היתרון הוא אבטחה המונעת ניסיונות פריצה, גניבה ונזקים בלתי הפיכים.

ב. תחזוקה וניקיון – תכולת דירה כוללת מגוון רחב של פריטים רגישים שעלולים להיפגע כתוצאה ממזג אוויר, שחיקה ובלאי. הדרך היחידה להגן על תכולת הדירה היא באמצעות שירותי האחסון. השירות ניתן בתוך מכולות ייעודיות שעוברות תחזוקה יום יומית. התחזוקה כוללת הדברה, ניקיון והקפדה על סטנדרטים גבוהים של בקרת איכות. בזכות התחזוקה והניקיון ניתן להגן על תכולת הדירה ולמנוע ירידת ערך.

ג. דיסקרטיות – לקוחות המשתמשים בשירותי אחסון תכולת דירה מבטיחים לעצמם דיסקרטיות מלאה. הם מקבלים מפתח וגישה פרטית למחסן ויכולים להגיע אליו בכל שעה. אפשר להוציא ולהוסיף ציוד למחסן ללא תוספת מחיר, או לשנות את תקופת האחסון לפי צרכי המשפחה. אלו יתרונות שלא ניתן להשיג בשירותי אחסון אחרים שאינם מיועדים עבור לקוחות פרטיים.

פרמטרים לבחירת שירותי אחסון

בחירה בסיסית של שירותי אחסון תכולת דירה ברחבי הארץ מתבצעת לפי איזור גיאוגרפי, זמינות ומחירים. יש לתת עדיפות למחסנים הנמצאים בקרבת מקום משום שכך אפשר לחסוך זמן ונסיעות. מבחינת זמינות, הדגש הוא על בחירת מחסנים זמינים לכל אורך השנה וללא הגבלה מבחינת שעות וימים. את המחירים ניתן להשוות לפי המחירון המקובל בענף ועל פי המלצות של לקוחות קודמים. כל לקוח פרטי יכול להגיע לפגישת ייעוץ לא מחייבת ולשמוע על מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים לטווח קצר, בינוני או ארוך.

בחירה נכונה של שירותי אחסון מציעה עבור בעלי דירות יתרונות רבים. את היתרונות הללו כדאי לנצל במכולות מתוחזקות, גדולות, מאובטחות ונקיות. המכולות מגנות על הציוד מפני נזקים ומונעות את הצורך בהוצאות בלתי צפויות. שירותי האחסנה יכולים להתאים למי שמתכנן מעבר דירה ולכל מי שרוצה לשמור על ציוד מסוים בתנאים ספציפיים. השירות ניתן על ידי חברות מנוסות בתחום הלוגיסטיקה ואפשר לתאם אותו גם יחד עם הובלות.

המאמר נכתב האדיבות – סנטרל נדל"ן דירות למכירה בראש העין והסביבה