מהם היתרונות של דגם קליל 1700

פרופילי החלונות הם מהתבניות החשובות ביותר שיקבעו איך הבית שלנו ייראה ועד כמה יהיה נעים לשהות בו. הפרופיל הוא למעשה מה שמאפשר לחבר את החלון אל קירות הבית והוא צריך להיות חזק ואיכותי. יש פרופילים רבים שאפשריים להתקנה כאשר הפרופיל הבלגי הוא אחד המובילים בימינו.

מהו הפרופיל הבלגי?

בעוד פרופילי חלונות בדרך כלל עבים כדי להקנות להם חוזק, פרופיל בלגי מתכונן בצורה כזו שיוכל להיות חזק, עמיד ויציב גם כאשר הוא דק. הפרופיל הבלגי הוא הפרופיל הכי דק שיש ולמעשה זה מה שנותן לו מבחר רחב של עיצובים ואפשרויות שלא אפשריות בשימוש בפרופילים אחרים. בעזרת הפרופיל הבלגי ניתן ליצור חלוקה בזיגוגים כך שהעיצוב לא ייפגע וחלונות גדולים וגבוהים יוכלו להיות מותקנים בביטחון.  יחד עם זאת, העמידות שלו לאורך זמן ותחזוקה מינימלית ביותר הופכים אותו לפרופיל הטוב ביותר שיש.

קליל 1700

קליל 1700

פרופיל קליל 1700

דגמי הפרופילים של קליל מחולקים לקטגוריות נוספות כאשר ניתן קליל 1700 הוא אחד המוכרים. פרופיל זה משתייך למשפחת הפרופילים הבלגיים והוא נותן מענה דקורטיבי לבעיות רבות שנתקלנו בהם עד להופעתו. בעוד רוב החלונות מותאמים לפתחים גדולים, למעשה חלון ממוצע בבית או במשרד, ישנם פתחים קטנים ובינוניים שצריכים לקבל מענה עיצובי לא פחות מהחלונות האחרים. פרופיל קליל 1700 מאפשר גם להם להתהדר בפרופיל מעוצב וכך האפשרויות הרבות לא פוסחות עליהם.

מהם היתרונות של דגם קליל 1700?

  • היתרון הראשון שכבר הוזכר הוא ההתאמה האפשרית לכל סוגי הפתחים שקיימים. הוא יכול להתאים לחלונות כיס, הוא יכול להתאים למרתפים ולשירותים, הוא יכול להתאים לפרופילים שכוללים גם תריס וגם רשת בגלל העובי שלו וגם פרופילים צרים מאוד. הפרופיל יכול להתאים גם לפתחים שכוללים קירות מאונכים זה לזה שנקראים גם חלונות פינתיים.
  • העיצוב מרהיב ואין ספק שמדובר באחד הפרופילים היפים ביותר שיש. הפרופיל הצר והעדין נותן מראה שקשה להתחרות בו כאשר הוא לא תופס מקום מיותר ונותן ליהנות מאור השמש שנכנס בצורה מלאה. העובי הדק תורם לתחושה נקייה יותר ומינימליסטית, כזו שכל אחד רוצה בסלון, בחדר השינה וביציאה למרפסת.
  • את פרופיל קליל 1700 ניתן לקבל במבחר צבעים. קשת הצבעים רחבה מאוד מצבעים כהים ועד בהירים כאשר העמידות שלהם איתנה לאורך זמן. גוונים במראה ברזל, גוונים מטאליים, אלומיניום טבעי, גימורים קלאסיים, גימורים חלקים, כל אלו ועוד ניתן לבחור לחלון המיועד.
  • הזכוכיות שניתן להתאים לפרופיל קליל 1700 יכולות להיות דקות עד 3 מילימטרים בלבד. זה הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה מראה עדין ומינימלי אך עם זאת לא להתפשר על פרופיל חזק.

חלון שמתבגר יחד אתכם

אם תבחרו בחלון בלגי קליל 1700 תהיו מוכנים לרומן ארוך מאור. החלון לא הולך לעזוב אתכם בקרוב הוא יכול להיות שימושי בצורה מלאה ליותר מעשר שנים בלי שהוא מראה כל סימן של מעידה באחד מהשימושים שלשמם הוא נמצא. בידוד תרמי מצטיין, בידוד אקוסטי יוצא דופן, אטימות מוחלטת כנגד רטיבות ותחזוקה מינימלית יהיו שלכם בבחירה של החלון הנהדר. החלון עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר לרבות התקן הישראלי 1068. הצבע שלא לא ידהה ולא יתקלף ולמרות העובי הדק, מדובר בפרופיל חזק גם כנגד חבלות ועיקומים.

תחזוקה מינימלית שמסתכמת בסמרטוט

לנקות את דגם קליל 1700 זו משימה עד כדי כך פשוטה כך שתצחקו שנאמר לכם שזו התחזוקה היחידה שתצטרכו לבצע. אם אתם רוצים להקנות לחלון החדש שלכם מראה נהדר וממושך, תצטרכו בסך הכל סמרטוט לח. את הסמרטוט תעבירו אל הפרופיל וכאן תיגמר העבודה שלכם והוא יהיה מבריק. זאת בזכות החומרים האיכותיים שלו שדואגים ששום לחות או יובש לא יפגעו בו.