מה אסור לשכוח לפני ההובלה?

עומדים לקראת מעבר דירה? כמובן שאתם תצרו קשר עם חברת הובלות בירושלים אשר תוכל לספק לכם שירותי הובלה מעולים ואיכותיים. אולם, מעבר להובלה עצמה, ומעבר לפעולות ברורות שצריך לעשות מראש, כגון אריזה נכונה של כל הפריטים, יש עוד כמה פעולות, שבחלק מהמקרים קל מאד לשכוח. בפועל, אם תתכוננו היטב לקראת יום המעבר ותזכרו גם את הדברים הקטנים אך המשמעותיים – כל התהליך של הובלות בירושלים יהיה הרבה יותר פשוט כלח מה שחשבתם, ואתם תוכלו לסיים את יום ההובלה במהירות וביעילות.

אז מה כדאי לעשות?

  • סידור לילדים – אם יש לכם ילדים, כדאי לזכור שיום ההובלה אמנם מרגש אותם מאד – אבל לא צריך שהם ירוצו לכם ולמובילים סביב הרגליים. אם אין בית ספר או גן באותו יום – דאגו לסידור מתאים עבורם. אפשר שהם ילכו לחברים או יהיו אצל סבא וסבתא, ויגיעו לדירה החדשה בסיום המעבר. הדבר יאפשר לכם לסיים את התהליך כמה שיותר מהר בלי דאגות מיותרות.
  • ארגנו לוח זמנים – לאחר שאתם יוצרים קשר עם חברת הובלות בירושלים, כדאי גם שתארגנו לעצמכם מראש לו"ז מסודר גם ליום ההובלה וגם לתהליך המקדים. רשמו לעצמכם מתי אתם מתכוונים לארוז את הכל, רשמו מתי ההובלה תתחיל ועד מתי היא צפויה להימשך ומה יהיו השלבים השונים גם לאחר ההובלה – כולל פריקת הציוד, סידור רהיטים שפורקו, וכיו"ב . הדבר יאפשר לכם להתנהל בצורה הרבה יותר מסודרת ונוחה.
  • תיאום מחירים – מעבר לכך שתקבלו הצעת מחיר מחברת הובלות בירושלים, כדאי לתאם מראש נושאים נוספים – יש לוודא שהמוביל יגיע בשעה המיועדת, וכדאי במקביל גם לדבר על הנושא של טיפ ואפילו להסכים עליו מראש – בכדי שברגע האמת לא ייווצר מצב לא נעים.

וכעת ההובלה היא פשוטה

לאחר שתדאגו לכל הנושאים הללו בטרם ההובלה, תוכלו להגיע ליום עצמו ולבצע את מעבר הדירה בצורה פשוטה ונוחה במיוחד, ולא יהיו כל מיני התקלות או מצבים פתאומיים אשר יפתיעו אתכם.