מזכרות לאירועים

מזכרות לאירועים הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט בעולם האירועים. כי הישראלים אוהבים לחגוג, אוהבים להתארח באירועים של אחרים ואוהבים לארח באירועים שלהם. וכדי לשמח את האורחים עוד יותר, מעבר למה שמציעות האטרקציות הסטנדרטיות, הם אימצו בחום את טרנד המזכרות. המזכרות מתאימות לכל סוג אירוע מבריתות ובר מצוות ועד חתונות ואירועי חברה, והן תמיד אבל תמיד גורמות להמון שמחה בלב. הן משדרגות את האירוע באופן ניכר, מהוות מזכרת נפלאה מהערב הקסום ומעניקות למארחים הזדמנות להיות מיוחדים ומקוריים. וזה הרי כל מה שהמארח רוצה גם באירוע שלו – שהאורחים ייהנו ושהאורחים יזכרו.

סוגי מזכרות נפוצות לאירועים

כשמדברים על מזכרות לאירועים מתכוונים למבחר עצום של מתנות קטנות ומרגשות שבעלי האירוע יכולים להעניק לאורחיהם. בהתאם לסוג האירוע ותמהיל האורחים אפשר בקלות לבחור משהו שיתאים, משהו שיפתיע וירגש. את האורחים הצעירים, למשל, יכולות לרגש מזכרות כמו מגנטים עם תמונות, צמידים מהבהבים, שרשראות, שקיות קטנות עם סוכריות או זרי פרחים. את האורחים המבוגרים יותר ירגשו מזכרות כמו שקיות קטנות עם סבון שחרוט עליו שמם של החתן או הכלה. אך אלה יכולות להיות גם שקיות קטנות עם סבונים ריחניים ללא הדגשה, מחזיקי מפתחות או ברכות לרכב.

מזכרות מיוחדות לאירועים מיוחדים

לצד המזכרות הנפוצות שמתאימות לכל אירוע ולכל אורח, עולם האירועים מציע למארחים גם מבחר לא קטן של מזכרות מיוחדות. אם מדובר באירוע מיוחד אם מספר מצומצם של אורחים שהם בדרך כלל החברים הקרובים ביותר והמשפחה מהמעגל הראשון, אפשר ללכת על מזכרות מיוחדות ומשקעות יותר כמו חפצי נוי לבית, מגבות, כובעים, חולצות ואפילו תכשיטים. ההמלצה היא במקרה כזה פשוט "לצאת מהקופסא" ולחשוב בצורה יצירתית שמצד אחד לא תכניס את המארחים להוצאות כבדות ומצד שני תאפשר להם לפנק את האורחים שלהם מכל הלב.

מזכרות לאירועים דתיים

נישה נוספת של מזכרות לאירועים מתייחסת למזכרות לאירועים דתיים. כן, גם באירועים של האוכלוסייה הדתית נהוג ומקובל לשמח את האורחים עם מזכרות. למעשה מזכרות לאירועים דתיים לא שונים בהרבה ממזכרות לאירועים של חילוניים כי בשני המקרים מדובר במעשה שאמור לשמח, לרגש ולהוות מזכרת מהאירוע. מה שכן, אם כבר חושבים על מזכרות לאירועים דתיים כדאי לחשוב בכיוון של ברכונים, ספרי תהילים, חמסות וכן הלאה. אפשר למשל להזמין מחזיקי מפתחות עם ברכת הדרך, אפשר להזמין חמסות עם ברכת הבית ואפשר לפנק את האורחים עם מזוזות ייחודיות.

עורך: ברכונים לי