מנעולן 24 שעות

הדלת לא נפתחת? מנעולן מהיר כבר דרך אליכם

אתם מגיעים אחרי בילוי של שישי בערב אל דלת ביתכם, מחפשים את המפתח ונבהלים לרגע שאתם לא מוצאים אותו. אחרי שכבר נרגעתם ומצאתם אותו באחד הרוכסנים האחוריים של התיק, אתם מכניסים אותו על המנעול וכבר חושבים על המיטה שמחכה לכם בלי לחשוב שהשעה כבר 4 בבוקר ומחר תכננתם להתעורר יחסית מוקדם. לפתע קור הנורא מכול והמפתח נשבר לכם בתוך המנעול, עולמכם חרב ברגע אחד. בכל עולם אחר בו המנעולנים לא היו קיימים הייתה לכם סיבה טובה לפאניקה. גם בימי מנוחה וגם בשעות מאוחרות מנעולן 24 שעות תמיד יעמוד לצדכם ויגיע במהרה לפתור את הבעיה..

מנעולן המרכז הישראלי למיגון

מנעולן 24 שעות תמיד לשירותכם

  • כחלק מעבודתו של המנעולן הוא מבצע גם עבודות שגרתיות. חלק מהעבודות שלו מוכרות יותר וחלק מוכרות פחות. מנעולן יכול לשכפל לכם את המפתחות גם לבית וגם לרכב, הוא יכול לבדוק לכם את הצילינדרים ובמידה והם תקולים להחליף אותם, הוא יכול להחליף או לתקן מנעולים שנפתחים בצורה מאמצת או חלק מידי וגם לפתוח דלתות שכבר שנים לא נעשה בהם שימוש והם החלידו לחלוטין. חלק מהעבודות שלו מתבצעות גם במתכונת חירום וההגעה היא מיידית כמו למשל במצבים בהם דלת הרכב אינה נפתחת, המפתח נהרס או אבד או שהוא נשבר בפנים.
  • מתכונת עבודת מנעולן 24 שעות ביממה הכרחית כדי להעניק שירותים הכרחיים למגוון רחב של לקוחות שלא יכולים לישון אם אין להם איך להיכנס לביתם. כמובן שקריאות כאלו יעלו יותר מבדיקות שגרתיות, ואף יותר במידה והעבודה מתבצעת בשעות לילה מאוחרות או בימי מנוחה כמו שבת וחג. מנעולן 24 שעות מגיע במהירות ותמיד מוכן לכל מצב ומנעולן שמגיע במהירות הוא הבחירה הטובה ביותר

מהירות ההגעה לא פחות חשובה מהמקצועיות

מנעולן יכול להיות בעל המקצוע הכי מקצועי שיש וגם יהיה הוגן לכל לקוחותיו אך אם ייקח לו זמן רב להגיע הלקוח יכול למרוט שערות מרוב עצבים. מנעולן 24 שעות חייב להגיע במהירות ללקוחות שלו כיוון שכל רגע שהוא לא נמצא הלקוח נמצא חסר אונים מחוץ לרכבו או לביתו.

באדיבות מנעולן המרכז הישראלי למיגון