מתי יש לבצע תהליך של איתור אנשים?

קיימים מצבים בהם אדם מחפש אחר אדם אחר ופשוט לא מוצא אותו. מה עושים, למי פונים, איך מבצעים תהליך של איתור אנשים, איך זה קשור לחוקר פרטי והאם אנשים נעלמים סתם כך – על כך ועוד בפוסט הבא.

מה זה איתור אנשים?

איתור אנשים הוא תהליך המתבצע באופן עצמאי, בעזרת בעל מקצוע או בעזרת המשטרה במטרה לאתר אדם שעקבותיו אבדו.

איתור אנשים

מתי נצטרך לאתר אנשים?

  1. במצבים בהם אנשים חייבים כסף, לרוב מדובר בחובות גדולים מאוד ופשוט נעלמים או בורחים.
  2. במצבים בהם מגיעה לנו ירושה משפחתית.
  3. כאשר המשטרה נמצאת בתהליך חקירה פלילי וזקוקה לאדם כזה או אחר שיסייע בתהליך החקירה או ישמש כעד.
  4. במצב שבו ילד או נער ברח מהבית ונעלמו עקבותיו.
  5. במצבים בהם אדם נעדר.

איך ניתן לאתר אנשים?

  1. חיפוש אנשים לפי תעודת זהות – קיים שירות של מרשם האוכלוסין המאפשר לכל אדם השוהה בארץ ישראל, לאתר כתובת של אדם אחר לפי פרטים מזהים. בצורה כזו ובעלות כספית סמלית ניתן לבצע חיפוש אנשים לפי תעודת זהות.
  2. איתור אנשים בעזרת חוקר פרטי – לפעמים נראה לנו שהמשטרה היא הפתרון הטוב ביותר בכל מה שקשור לאיתור אנשים. העניין הוא, שלמשטרה יש כוח אדם מוגבל, לרוב היא עסוקה בדברים דחופים הרבה יותר ולכן חוקר פרטי יכול להיות פתרון יעיל בהרבה. עקבות אחר פעולות עסקיות שאותו אדם ביצע בכרטיס האשראי שלו, איתור לפי כתובת מגורים ששונתה במפתיע, איתור לפי מספר טלפון – אלו ועוד הן שיטות המסייעות למשרדים המתמחים בחקירות מיוחדות ובאיתור נעדרים לאתר את האדם אותו אתם מחפשים.
  3. רשת האינטרנט – דרך נוספת לאתר אנשים היא בעזרת רשת האינטרנט. ניתן לחפש את אותו איש ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש, להפיץ פוסטים לגבי אותו אדם שנעדר ובו לציין מתי הוא נראה בפעם האחרונה, כיצד הוא נראה ועוד פרטים נוספים שיסייעו בתהליך האיתור.

איתור אנשים בחו״ל

אחת הבעיות בתהליך של מציאת אנשים היא בשל העובדה שהם ברחו לחו״ל. מכיון ומדובר בתהליך מורכב, כן כדאי לפנות לחוקר פרטי מנוסה שיש לו רשת קשרים טובה, כלים וקשרים רבים שיסייעו לו לאתר את האדם הרלוונטי.

איתור אנשים בעזרת חוקר פרטי מסייע לנו להגדיל את הסיכויים בצורה משמעותית למצוא את אותו אדם בפחות זמן, זאת על ידי שימוש בכל מיני אמצעים כמו למשל תשאול עדים, מעקב אחר כתובות שאותו אדם התגורר וכדומה.

רוצים לאתר אנשים? כנסו עכשיו לאתר חקירנט: http://www.hakiranet.co.il/