סופר סתם – איך ניתן לפרסם את העסק

אם יש לך עסק של כתיבת סתם, אתה בוודאי יודע שבעידן המודרני שאנו חיים בו כיום, על מנת לפרסם את העסק בצורה הטובה ביותר, אין ספק שיש צורך לפנות לפלטפורמות מתקדמות יותר לצורך פרסום עסקים כגון: האינטרנט. המדיה הדיגיטלית מהווה מרחב שבו כל בעל עסק יכול לפרסם את העסק שלו וכאשר הדבר מתבצע בצורה הנכונה, הרי שהוא יכול באמצעות הפרסום בדיוק לקהל היעד הרלוונטי לו. על כן, אם אתה עוסק בכתיבת סתם כבר לא מעט שנים ועד כמה הספיקה לך שיטת השיווק של "מפה לאוזן", זה בהחלט הזמן לשדרג את שיטות השיווק והפרסום הרלוונטיות לעסק שלך.

מיהו סופר סתם?

סופר סתם מהווה את אחד מהמקצועות היהודיים העתיקים ביותר. מאז ומעולם בעולם היהודי היה צורך באיש מקצוע, יהודי כשר, אשר יכתוב על קלף מיוחד ספרי תורה,  מזוזות ותפילין. כתיבת סתם היא כתיבה מיוחדת אשר יש צורך ללמוד אותה. כמו כן, על מנת לעסוק בכתיבת סתם יש צורך להיות יהודי ירא שמיים וקדוש, אשר יודע כיצד לכוון בעבודתו זאת. לא כל אדם יכול לעסוק בתחום כתיבת סתם, אך ישנם לא מעט יהודים אשר בהחלט יכולים לעשות זאת. ישנם סופרי סתם אשר למדו את רזי המקצוע בשל העובדה שהם נצר לשושלת של כותבי סתם שבה עברו רזי המקצוע מדור לדור וישנם סופרי סתם כיום אשר בכדי לעסוק בתחום צריכים ללמוד אותו בקורסים ייעודיים. כמובן שלא כל אדם יכול ללמוד כתיבת סתם ובכדי לקבל אישור ללמוד את התחום ולעסוק בו, יש צורך להיות אדם נשוי, מעל גיל 18 וירא שמיים. בטרם אדם מתחיל ללמוד קורס שמטרתו להסמיך אותו לכתיבת סתם, הוא נבחן ונבדק על ידי יהודים יראי שמיים שתוהים על קנקנו.

כותב סתם – כך תקדם את העסק שלך

אם כתיבת סתם בוערת בך ואתה רואה בכך שליחות מעבר לפרנסה, בוודאי כבר פנית לקורס כתיבת סתם ולמדת את התחום. ישנם כותבי סתם אשר משתלבים כשכירים במשרה כלשהי הדורשת כתיבת סתם וישנם כותבי סתם אשר מחליטים לפתוח עסק עצמאי. מרבית היהודים מעוניינים בשירותיו של כותב סתם מדי פעם בפעם לצורך כתיבת ספרי תורה, מזוזות ותפילין, אך בשל ההיצע הרב בתחום סופרי סתם, חשוב שכל סופר סתם עצמאי ידע כיצד לשווק את שירותיו בתחום בצורה הטובה ביותר.

אחת האופציות לשיווק עסק עצמאי בתחום כתיבת סתם הוא לפרסם מודעות בעיתונות רלוונטית. אולם כיום, מלבד עיתונות, חשוב מאוד להשתמש גם באינטרנט לצורך פרסום. ניתן לבחור פלטפורמות מתאימות באינטרנט לפרסום ממומן של שירותי הכתיבה ואף להקים אתר אינטרנט אישי ולקדם אותו במנועי חיפוש. בסופו של דבר, חשוב לבחור באיש מקצוע שיסייע לכם להגיע לקהל יעד פוטנציאלי כמה שיותר רחב באמצעות בחירת הפלטפורמות הנכונות לשיווק באינטרנט.