שירותי חשבות שכר ודיני עבודה לעסק החדש

הקמתם חברה חדשה ואתם עומדים לגייס עובדים? מיקור חוץ של שירותי חשבות שכר יכול להיות צעד חשוב וחכם במיוחד עבורכם – כל מה שחשוב לדעת בנושא כאן לפניכם.

היתרונות של שירותי חשבות שכר במיקור חוץ:

  1. חיסכון בזמן ושיפור הפריון – העסקת חשב שכר מומחה בדיני עבודה בתוך העסק שלכם, הוא הליך שגוזל זמן. מעקב אחר כל זכויות העובדים, הניכויים והמיסים השונים, תוך התעדכנות שוטפת בשינויים החלים בדיני העבודה והשכר חדשות לבקרים, יכול להיות משימה מתסכלת. חשבות שכר במיקור חוץ מאפשרת לכם, כמעסיקים, להתרכז בליבת העסק ומשחררת אתכם להתרכז במשימות האסטרטגיות שעלולות להשפיע בסופו של דבר על השורה התחתונה של החברה החדשה שלכם.

בלי קשר למספר האנשים שתעסיקו בחברה החדשה, נושא השכר דורש המון זמן ותשומת לב לפרטים, ובעיקר עמידה במועדי התשלום שנקבעו בחוק. זה מחייב אתכם להזין כמויות קריטיות של נתונים ולבדוק שמא בוצעה שגיאה בדיווח, והזמן היקר הזה הוא על חשבון משימות הליבה שעל העסק לבצע באופן שוטף. שירות מיקור חוץ של שירותי חשבות שכר ודיני עבודה יפנה לכם זמן חשוב יקר מהפעילות העסקית השוטפת שלכם, כאשר כל מה שאתם צריכים לעשות בעניין זה ליצור קשר עם חברה המעניקה שירותים אלה ולהתפנות לפעילויות החשובות באמת שיגרמו לחברה לפרוח ולשגשג בשטח.

  1. צמצום עלויות – עבודה עם חברה המספקת שירותי חשבות שכר מאפשרת לכם להפחית במידה ניכרת את העלויות הישירות של הטיפול בשכר העובדים. עסק גדול יכול להרשות לעצמו להחזיק מחלקת שכר משלו, אבל עסקים קטנים או בינוניים שמעסיקים חשב שכר משלהם, מוצאים שזה עולה להם ביוקר. אם העסק שלכם מונה פחות מ-30 עובדים, יש סיכוי טוב שתוכלו לחסוך כסף על ידי מיקור חוץ של כל פעולות השכר שלכם. תעשו את החשבון בעצמכם. גלו כמה שעות עבודה וכסף מוקדשים לעבודת מחלקת השכר ולכל הפעילויות הקשורות לשכר, והשוו זאת למחיר שתידרשו לשלם עבור שירותי חשבות שכר במיקור חוץ.
  2. הימנעות מקנסות / טעויות הקשורות לרשויות – ספקי שכר במיקור חוץ מחשבים מיסי שכר של עסקים, מנהלים תיקים ותשלומים של לקוחות רבים, וייקחו על עצמם עלויות של קנסות, במידה שהוטלו, עקב חישובים שגויים או איחור בתשלומים. זאת כל עוד אתם מספקים להם את המידע הנדרש בזמן ומשלמים עבור השירות.
  3. צוות מומחים – התעדכנות בשינויים החלים בתקנות ובדינים, יכולה להיות אתגר אמתי אבל לא עבור הספק המציע שירותי חשבות שכר. ספק זה מחזיק צוות מסור המתעדכן ללא הרף בשינויים שבוודאי ישפיעו על שכר העבודה של העובדים שלכם.

באמצעות מיקור חוץ של שכר העבודה, גם אתם יכולים, כעסק קטן, לנצל את המומחיות שבעבר הייתה זמינה רק לעסקים הגדולים. חברה לשירותי חשבות שכר מחזיקה בצוות מומחים המטפלים בתחומים רבים של שכר ומשאבי אנוש, כך שהם יכולים להבטיח לכם מקצועיות, אמינות וסודיות באופן שוטף!