שלטים לעסקים- מוצר חובה לכל עסק

לא משנה אם אתם בעלים של עסקים גדולים, בינוניים או קטנים, כל עסק חייב שיהיה לו שילוט פנים וחוץ. כל אחד מהם ישרת אתכם בצורה שונה וישפיע בצורה ישירה על הלקוחות שלכם. אז מה החשיבות של שלטים לעסק, איפה מייצרים אותם, כמה זה עולה ומה חשוב לבדוק? כל התשובות כבר כאן.

חשיבות שלטים לעסקים

החשיבות של שלט לעסק היא גדולה וכפי שכבר אמרנו, לשילוט יש השפעה גדולה על הלקוחות. איך?

  • שלטי חוץ- שלטים הנמצאים מחוץ לעסק. המטרה שלהם היא לגרום לאנשים לשים לב לעסק שלכם ולהבין איזה שירות או מוצרים אתם מספקים. השלטים הכי מוצלחים בתחום שלטי החוץ הם שלטי תלת מימד מוארים. שלטים מוארים מושכים את העין, מבליטים את העסק בשעות החשוכות ומבדלים אותו משאר העסקים באזור. עסק ללא שלט בולט הוא לא מזמין וייכנסו אליו פחות אנשים.

 

  • שלטי פנים- שלטים הנמצאים בתוך העסק וניתן לחלק את המטרות שלו לשניים: הכוונה ומיתוג. שלט באזור הכניסה או הקבלה הוא מרשים ותורם למיתוג העסק. שלטי הכוונה או שלטי שמות, עוזרים ללקוחות להתמצא בתוך העסק או הבניין. לקוח שיהיה לו קשה להתמצא בעסק כמו סופרמרקט או חנות עם המון מוצרים יהיה לקוח מתוסכל שייתכן וייצא או שיקנה אבל לא יחזור יותר. גם עניין המיתוג הוא חשוב מכיוון שלקוח שרואה במספר מקומות את לוגו העסק עם סלוגן, הלוגו ייחרט לו במוח בצורה טובה יותר ויש סבירות גבוהה יותר שהוא יזכור את העסק שלכם.

שלט ניאון

מה חשוב לבדוק לפני שמייצרים שלט לעסק?

  • החליטו היכן (פחות או יותר) אתם רוצים למקם את השלטים, כמה שלטים אתם צריכים ומאיזה סוג. נסו לחפש באינטרנט דוגמאות לדברים שדומים למה שאתם רוצים שיהיה בעסק שלכם.
  • החליטו ביחד עם איש המקצוע מאיזה חומרים השלט יהיה מיוצר. לכל חומר יש אופי משלו והוא צריך להיות מתאים למה שאתם רוצים לשדר.
  • אצל מי אתם מתכוונים לייצר את השלט? חפשו איש מקצוע שיכול להראות לכם פרויקטים קודמים שלו. מומלץ לפנות לחברה שיכולה לספק גם הדמיה כך שיהיה לכם קל יותר לדעת אם השלט מתאים לכם.
  • חשוב לשים לב שהשלט ייוצר בכתב גדול וברור וכמובן ללא שגיאות כתיב. מומלץ שמלבד הלוגו יהיה גם סלוגן על מנת שהשלט והעסק יהיו זכורים יותר.

כמה עולה שלט לעסק?

כמובן שלכל שלט יש מחיר אחד ולא תוכלו למצוא מחיר אחיד. המחיר יהיה תלוי בסוג החומר ממנו יהיה מורכב השלט, האם הוא מכיל תאורה, האם השלט כבר מוכן או שצריך להכין (שלטי יציאה הם דוגמה לשלטים מוכנים) ובמקרים מסוימים יתומחר השלט לפי מטר. טווח המחירים נע בין עשרות שקלים ויכול להגיע לאלפים בודדים במקרה ומדובר בשלט גדול ומואר. כמו בכל שירות, גם כאן מומלץ לעשות השוואת מחירים.