בוריס וולפמן מסביר: איך לייצר הזדמנויות גם בתקופה מורכבת

אנשים רבים השומעים על יזם מצליח נוטים דווקא לקנא ולהיות צרי עין. לעתים אפילו מאחלים לו דברים רעים מרוב קנאה ובוודאי שלא מפרגנים לו. אך כאשר מדובר באדם משלנו, שלא נולד עם כפית של זהב בפה והיה צריך לשרוט, להילחם ולעבוד קשה כדי להתקדם ולהצליח – הרי שזה סיפור מעורר השראה עבורנו ואנו שמחים לפרגן ואף רוצים ללמוד ממנו ולהידבק באנרגיות העשייה שלו. זהו סיפור ההצלחה של בוריס וולפמן. יזם ישראלי המצליח בקנה מידה בינלאומי שילמד אתכם כיצד לנצל הזדמנות כדי להתקדם, להשקיע בלימוד מקצועי ולא לפחד לעשות מהלכים.

מימון אשראי לעסקים

בוריס וולפמן הוא מבעליו של החברה Royal Innovative העוסקת בין היתר במתן פתרונות מימון לעסקים. כחלק מהפעילות בחברה ומתן מימון לעסקים בתחומים שונים, נהנה בוריס להעמיק את הידע המקצועי שלו באותם תחומים ומציע גם שת"פ עסקיים לעסקים בתחומים שנראים לו מעניינים, לא לפני שהוא מעמיק את הידע המקצועי שלו בנושא ומתייעץ עם אנשים המובילים באותו תחום. כך למשל התאהב בתחום הייבוא, הסחר והשיווק של מוצרים וחומרי גלם שונים ולאחר שהעמיק את הידע המקצועי שלו בתחום וחקר היטב את הנושא לעומק במשך שנים – הפך להיות שחקן משמעותי בתחום המסחר בענפי הברזל, הזהב, היהלומים, מסחר בירקות ופירות, שמן קנולה, כלים חד פעמיים, מים מינרליים ועוד. את הייבוא הוא עושה לישראל ולמקומות רבים אחרים בעולם. יש לו אפילו שת"פ עם נקודות שיווק רבות במדינות שונות בעולם לשיווק הירקות והפירות המגודלות במיוחד עבורו בתוצרת חקלאית בטורקיה.

הפעילות של בוריס וולפמן בטורקיה

בוריס מחזיק ב2 בתי אריזה של פירות וירקות אשר מגודלים בטורקיה במיוחד עבורו. הפירות והירקות עוברים חיטוי, שטיפה ואריזה ונשלחים מהמפעל לנקודות מכירה שונות ברחבי העולם. כמובן שפעילות זו רק מצטרפת למגוון רחב של מוצרים אותם משווק בוריס מעבר לים ולמדינות רבות ברחבי העולם.

אז היכן בדיוק קופצים על ההזדמנות?

ובכן אם לא היה סקרן מספיק להעמיק את הידע המקצועי שלו בתחומים שלו וביניהם בתחום המסחר והייבוא, הרי שהוא לא היה מגיע לאן שהוא נמצא היום. בוריס וולפמן אינו אוהב להשקיע במיזמים או בתחומים לפני שהוא לומד אותם לעומק ומרגיש שיש שם הזדמנות עסקית אמיתית.

בוריס וולפמן עם הילד שלו

בוריס וולפמן והילד שלו

 

באמצעות מתן אשראי לעסקים בכל סדר גודל ובמיוחד בתחום הסחר והייבוא הוא יכול היה להכיר את התחום יותר לעומק, לצבור ידע מקצועי, להוסיף אליו את היצירתיות והאני מאמין שלו וכמובן לעבוד קשה כל הדרך אל הפסגה. הוא צבר עוד ועוד קשרים ושת"פ, הרחיב את מעגל המוצרים שהוא מייבא מנקודות שונות והרחיב את כמות המדינות אליהן הוא מייבא.

הכי חשוב – זה לא לשכוח מאיפה באת

אחד הדברים החשובים ביותר עבור אנשים מצליחים שיכולים להכשיל אותם במידה ואינם זוכרים זאת היא לזכור מאיפה באת. לא רק ברמה המטאפורית. כלומר בסופו של דבר בוריס יכול לגור במדינות שונות ברחבי העולם ולנהל משם את עסקיו והוא בכל זאת מעדיף להמשיך ולפעול גם בישראל בפעילות המסחרית זאת ללא קשר להעמקת קשריו ועסקיו בחו"ל מדי שנה. בוריס מייבא מוצרים שונים ומים מינרלים לישראל ומהווה חלק חשוב גם בייבוא הסחורות לישראל בענפים מסוימים כמו ענף הברזל למשל.

בוריס תמיד שמח לשמוע על הצעות לשת"פ עסקיים והזדמנויות עסקיות חדשות. כמו כן תמיד תוכלו לפנות לחברתו של בוריס לקבל מימון אשראי לעסקים והם יבחנו את הבקשה שלכם ויוכלו לסייע לכם בקידום העסק שלכם. אין ספק כי בוריס וולפמן הוא האימג' של היזם הישראלי שהחל מכלום וצמח בזכות עצמו ואנו גאים ומפרגנים לו.