טיפים לבחירת דלתות פנים לבית

אם בעבר, לא הייתה התייחסות מיוחדת אל דלתות הפנים בבית, הרכי שכיום אנשים כבר מעדיפים להשלים את כל התמונה של עיצוב הבית, וליצור את החללים המושלמים בתוך הבית הכוללים גם דלתות פנים מעוצבות. יש כמה טיפים בנושא.

בעת בחירת דלתות פנים לבית, כדאי להתחשב באי-אלו פרמטרים שיקבעו את ההתאמה של דלת הפנים לעיצוב הכללי של ביתכם. מבין האלמנטים שכדאי להתחשב בעת בחירת דלת פנים מעוצבת, בהחלט ניתן למשל להזכיר את נושא הצבעים של הדלת, עניין החלונות שאפשר ליצור בדלתות עצמן, צוהרי הויטראז' היפהפיים שניתן ליצור בהזמנה אישית, ועוד שלל מרכיבים שיוצרים את דלת הפנים היפהפייה והמותאמת באופן אישי. אנשים רבים בוחרים ליצור זרימה אחידה בין הצבעים הכלליים של הבית לבין דלת הפנים הנבנית בהזמנה אישית, אך לפעמים גם כדאי דווקא ליצור קונטרסט עיצובי של צבעים המנוגדים אחד לשני. זה, כמובן, עניין של טעם וסגנון אישי.

דלתות פנים עמידות בפני מים יכולות להיות יפות

דלתות שעמידות בפני מים, הן דלתות שמעבר להיותן מעוצבות, הן גם נשמרות לאורך זמן. רבים המקרים בהם אנשים בוחרים בהתקנת דלתות פנים מאוד זולות, וכאלו שלאחר תקופה-מה צוברות בלאי גבוה ומתקלפות. כשאתם בוחרים דלת פנים לבית, כדאי תמיד להתחשב בנושא הניקיונות. ישנם אנשים שמוגדרים ממש "חולי ניקיון", ועבור אנשים אלו, ההתקנה של דלת פנים עמידה בפני מים – היא מומלצת ביותר. בשורה התחתונה, אם אתם יודעים שאתם שוטפים את הבית עם המון מים ועושים את זה לפחות פעמיים-שלוש בשבוע, דלת פנים עמידה בפני מים היא התשובה עבורכם.

שימו לב, לא קיים הכרח לרכוש דלת פנים שעמידה לכל אורכה ורוחבה בפני מים (אך זה מומלץ). באפשרותכם, גם לבקש מנגריית שערי ברכה את התקנתו של ציפוי מיוחד בתחתית הדלת. ציפוי זה, העשוי פלסטיק, מבצע אטימה בפני מים והוא בעובי של 1.5 מ"מ. מעבר למניעת חדירת מים, ציפוי הפלסטיק גם עשוי למנוע חדירתה של לחות.  אם בכל זאת תעדיפו לבחור בהתקנת דלת פנים שעמידה בפני מים לכל אורכה ורוחבה, תוכלו לבחור בדלתות AQUA , שמהוות הגנה מצוינת בפני עובש ומזיקים, לחות ומים. הדלתות הללו אינן מתנפחות, גם אם תחשפו אותם בפני כמות מאוד גדולה של מים, ותוכלו ליהנות משלוש שנות אחריות על דלת AQUA.

טיפים לגבי וויי תלייה

שימו לב, וויי התלייה עשויים להיראות זניחים עבור מרבית האנשים, אך אין כך הדבר. למעשה, אם תתקינו וויי תלייה שאינם מיועדים להתמודד עם מעמסה של בגדים רבים ו\או מגבות, תוכלו אפילו לגרום לנזקים בדלת הפנים. כלומר, וויי התלייה צריכים להיות מותקנים בהתאמה מוחלטת למספר הנפשות בבית, וגם בהתאמה למשקל האלמנטים – הנתלים על הווים.

אם אתם מתקינים וויי תלייה על דלתות פנים של מקלחות, ואתם יודעים שקיימת נטייה בביתכם להעמיס בגדים מרובים על הווים, הואילו להתקין וויי תלייה שיעמדו בעומס, היות ואם הם ייתלשו בעתיד, הם יכולים לגרום להתקלפות ציפוי הדלת ואפילו לנזקים בעץ הדלת.

בכדי לקבל את הייעוץ האידיאלי, צרו קשר עם שערי ברכה וזכו להתאמה מלאה של דלת הפנים עבור ביתכם. ניתן גם להתקין דלתות כניסה ביטחון בסגנון מודרני, סגנון הייטק, יהלום, ויטראז' ועוד. דלתות כניסה ביטחון משרות את התחושה שאנשים זקוקים לה בביתם – תחושה מוגנת. הואילו ליצור קשר עם נגריית הבוטיק שערי ברכה בכדי להתחיל בתהליך ההתאמה.