מוניות לנתב"ג מחיפה

מי שרוצה להגיע לנתב"ג מחיפה צריך לשקול את האפשרות של מוניות. מה כל כך מיוחד באפשרות הזו שהופך אותה לטובה ביותר? כמה בכלל עולה מונית מחיפה לנתב"ג? זה הזמן לקבל את כל הפרטים כדי שתוכלו לבחור נכון ולשקול את האפשרות הזו שיכולה להסב לכם התחלת טיול מהנה.

כמה עולות מוניות לנתב"ג מחיפה?

אי אפשר להתחיל לדבר על מוניות שירות כאופציה טובה להגעה לנתבג לחופשה מהנה בלי להזכיר את המחר תחילה. אז המחיר של מוניות לנתב"ג מחיפה יכול לנוע בין 40 ועד 80 שקלים בממוצע והוא נמצא בטווח כזה מכמה סיבות. ראשית, הטווח משתנה מחברה לחברה כך שיש סיכוי שסקר שוק יחסוך לכם עלויות רבות. שנית, המחיר מושפע גם מהיום בו תחליטו לצאת לחופשה, הרי בסופו של דבר אף נהג לא ירצה לעבוד ביום שבת, יום המנוחה שלו, ובטח לא בתקופת החגים ובעיקר בערב חג אם הוא לא מקבל תעריף גבוה יותר. כמו כן שעה מאוחרת יותר תעלה גם היא את מחיר ההסעה.

מוניות לנתב

מוניות לנתב"ג מחיפה טיולי הקריות אגם נטו

מה עוד משפיע על מחירה של המונית?

המחיר של המונית יכול להיות מושפע גם מהמרחק שהיא צריכה לעבור. זו הסיבה שמונית מחיפה לנתב"ג תעלה יותר מאשר מונית לנתבג מתל אביב ופחות מאשר מונית לנתב"ג ממעלות תרשיחא. חשוב לזכור גם כי המרחק נמדד באופן כולל מנקודת היציאה של המונית ועד לנתב"ג כך שאם החברה עצמה יוצאת מקרית טבעון לחיפה ואז לנתב"ג המחיר יהיה יותר גבוה מאשר חברת מוניות שעובדת בחיפה. כמו כן המרחק שהמונית עוברת יכול להיות מושפע גם מעצירות בדרך וזה דבר שחשוב לקחת בחשבון. המחיר יכול להיות מושפע גם מתקופות עומס כמו תקופת החגים או בהקיץ, בהם הוא יתייקר.

למה מונית תהיה עדיפה על רכב פרטי?

מונית שירות או הסעות של מיניבוסים תמיד יהיו עדיפים על רכב פרטי כאפשרות הגה לנתב"ג בעיקר בגלל שאין צורך בחניה. זה לא שקשה לחפש חנייה בנתב"ג, דווקא בנמל התעופה הבין לאומי הגדול של ישראל לא תהיה בעיה למצוא חניה אך התשלום יכול להיות גבוה מאוד. 30 שקלים ליום לכל הפחות, זה התעריף שיחכה לכם כאשר תחזרו מהחופשה ותבינו שאתם צריכים לשלם אולי כמה מאות שקלים. מונית שירות או הסעות מיניבוסים יספקו לכם נסיעה אישית ואיכותית, מהירה ובטוחה, בלי שאתם צריכים לעבור את כל המכשולים הללו ובטח לא להכניס את היד עמוק לכיס כשכבר נגמר הטיול.

למה מונית טובה יותר מתחבורה ציבורית?

אם ההשוואה בין מונית לבין רכב פרטי נשמעה לכם פשוטה במיוחד לטובתה של המונית. הרי שההשוואה בינה לבין תחבורה ציבורית תהיה פשוטה הרבה יותר. התחבורה הציבורית בישראל נוראית, היא יכולה להיות כל כך קשה עד שלעתים לא תגיעו בזמן ותיכנסו ללחץ, אפילו שבדרך כלל מגיעים שלוש שעות לפני הטיסה. חשוב לזכור כי תחבורה ציבורית היא אמנם האפשרות הכי זולה שיש אך לעתים הפער לא יהיה גדול, בעיקר אם יוצאת לנתבג קבוצה.

כיצד נבחר את חברת ההסעות המתאימה?

אם החלטתם להגיע לנתב"ג מחיפה עם מוניות או הסעות חשוב שתבחרו בחברה המתאימה. יכול להיות שהחברה בסופו של דבר תתעכב או אפילו תבטל את הנסיעה שלה אחרי שכבר שילמתם ואז גם החזר כספי לא כל כך יעזור. יכול גם להיות שהחברה עצמה תעמיד לרשותכם נהגים שלא יהיו כל כך טובים, הם ייסעו מהר ולא באחריות, וזה יכול להיות מסוכן במיוחד. חשוב לזכור כי בחירת חברת ההסעות יכולה להיות בחירה חשובה מאוד כי היא מסמנת את תחילת החופשה שלכם.