5 סיבות להצבת מכשיר בקרת כניסה

מכשיר בקרת כניסה צריך להיות חלק בלתי נפרד מחלל הכניסה של כל עסק, מוסד ציבורי, ארגון פרטי או בניין משותף. המכשירים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת והם עונים על שורה ארוכה של מטרות. כמו כן, ניתן להצביע על 5 סיבות לפחות בגלל כדאי למהר עם הצבת מכשירים מן הסוג הזה:

  1. בגלל האבטחה

הסיבה העיקרית להצבת בקרת כניסה היא אבטחה מוגברת. בעזרת המכשיר ניתן למנוע חדירה של גורמים בלתי מורשים לעסק או לארגון. את המכשיר ניתן להציב במקומות חנייה או בכניסה הספציפית לבניין. התאמת פתרונות אבטחה מומלצת עבור כל סוגי העסקים והארגונים. היא מיועדת לשיפור תחושת הביטחון של העובדים ולמניעת הצורך בשימוש במדפסת כרטיסי פלסטיק  או לנזקים בלתי הפיכים לרכוש ולציוד.

מדפסת כרטיסי פלסטיק

מדפסת כרטיסי פלסטיק

  1. בגלל השליטה מרחוק על מרחבים מרובי שערים

בעזרת המערכות המתקדמות של בקרת כניסה ניתן לשלוט מרחוק גם על מרחבים מרובי שערים. זו סיבה שרלוונטית בעיקר עבור גופי צבא וביטחון, אך היא יכולה לסייע גם לארגונים גדולים או חברות ותאגידים.

  1. בגלל הדרישות למידור ודיסקרטיות

בקרה יעילה מאפשרת למדר בין מחלקות ולשמור על דיסקרטיות מלאה. המערכות פועלות לפי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובצורה אוטומטית. עם זאת, במידת הצורך ניתן לשפר את הבקרה באמצעות מעורבות של גורם אנושי מסוים.

  1. בגלל ניטור אמין של זהות הנכנסים

יש כיום מגוון רחב של מוצרים להפעלה ברשת ולניטור מרחוק. ניטור אמין של זהות הנכנסים מבוצע למשל באמצעות לוח מקשי מתכת על גבי מערכת הבקרה, מערכת לחצני פייזו למקומות שבהם לחצן רגיל עלול להיפגע בגלל שימוש לא נכון ומערכות שמוטמנות בקיר. גם מערכת עם לוח מקשי גומי עולה בקנה אחד עם הצורך בניטור אמין של זהות הנכנסים.

  1. בגלל העיצוב

מכשיר בקרת כניסה מעוצב מחומרי גלם איכותיים. הוא משפר את הרושם הראשוני מבחינת הלקוחות וקהל היעד ומייצר בולטות על רקע עסקים או ארגונים מתחרים. בעזרת המכשיר ניתן לעצב את הכניסה בצורה אלגנטית. בנוסף, המערכות החדשות מתאימות להצבה באתרים שבהם נדרשת הגנה מיוחדת מפני פגיעות חיצוניות.