מה זה תקשור למה צריך את זה

במשך שנים רבות, תקשור היה תחום שרק מעטי מעט ידעו מהו ומה טיבו. רק אנשים שהאמינו באלמנט זה היו מודעים אליו והשתמשו בו באופן תדיר. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי בכך, שכן התחום הפך להיות הרבה יותר מוכר ונגיש. לא מעט תוכניות טלוויזיה מתעסקות בו ולא פעם הוא אף הגיע לחדשות.

במאמר זה אנחנו נסביר בקצרה, עבור מי שלא מכיר את התחום, מה זה תקשור ולמה צריך את זה. חשוב להבהיר לפני כן, שאנחנו יכולים למצוא לא מעט מתקשרים שפועלים בישראל, לצערנו חלק מהם אינם עוסקים בתחום באופן מקצועי והם מנצלים את חוסר המידע של מרבית הציבור בנושא. לכן חשוב שתקראו את המאמר ותדעו מה זה תקשור, לפני שאתם פונים לגורם שמתעסק בתחום.

מה זה תקשור ולמה אנחנו צריכים את זה

תקשור הוא כלי שנועד לעזור לנו לקבל החלטות בשאלות שונות, כאלה שקשורות לחיינו האישיים, המקצועיים ואף בנושאים אחרים. הדרך בה המתקשר מוצא עבורנו את התשובות היא באמצעות תקשורת שהוא יוצר עם תודעות ויישויות שונות. הרעיון הוא המתקשר יכול ליצור קשר עם נשמות של נפטרים, מדריכים, מלאכים שמלווים אותנו ועוד. מבחינתנו יש לכל ישות תודעה ואינטליגנציה, כולל בדמויות וחומרים שלא מתקיימים בגוף פיזי, כאלה שלא היינו מאמינים שיש בהם תודעה (צמחים, חיות, חפצים דוממים ועוד).

המתקשר הוא מי שמסוגל ליצור קשר עם אותן דמויות או עם אותם חפצים, ודרכם הוא מקבל עבורנו תשובות בשלל נושאים שמעסיקים אותנו. כך כשאנחנו מציגים בפניו שאלה מסוימת, הוא יודע למצוא עבורנו את התשובה. אותן ישויות יעבירו לנו מסר, כי זה מה שהן רוצות, זה המטרה שלהן, יש להן קשר מסוים איתנו, גם אם אנחנו לא מודעים לכך.

למה אנחנו צריכים את זה?

ובכן, התשובה היא מאוד פשוטה, אנחנו צריכים עזרה. אנחנו צריכים לקבל תשובות שונות, חשוב לנו לדעת כיצד לפעול עם עצמנו ועם גורמים אחרים. לכן אנחנו נבקש ליצור קשר בשביל שאותן ישויות יסבירו וינחו אותנו כיצד לנהוג.

אנחנו, כמובן, צריכים להאמין שהן אחר בעדנו והן אכן מסוגלות לספק לנו את התשובות שאנחנו מחפשים. רק כך נוכל להתקדם ולממש את עצמנו.